Resume from July 24, 2023 PRO

Ксения

Офіс-менеджер, помічник керівника, адміністратор, project manager, 20 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
22 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Офіс менеджер

from 11.2022 to 05.2023 (6 months)
IT-compani, Київ (IT)

Закупка товару, допомога в організації свят, підтримка життедіяльнлсті офісу, відмітка присутніх, робота з курьерами, підготовка залів засідань та ін.

Адміністратор

from 04.2022 to 09.2022 (5 months)
Кафе та ресторани, Эль Эхидо, Іспанія (Приватні особи)

Зустріч гостей, вирішення дрібних питань що до організації зустрічей, виконання доручень керівництва

Администратор

from 06.2021 to 09.2021 (3 months)
Салон красоты, Киев (Косметологические процедуры)

Хостес

from 05.2021 to 12.2021 (7 months)
Хостес на заходи, Киев (Готельно-ресторанний бізнес)

Зустріч людей, забезпечення затишку, комфорту та спокою гостей

Официант - администратор, бариста

from 08.2020 to 10.2020 (2 months)
Ресторан Ферма, Днепр (Обслуживание персонала)

Обслуживать, уметь продавать, готовить кофе

Официант, хостес

from 10.2019 to 02.2020 (4 months)
Мистер кет, Днепр (Гостинично-ресторанный бизнес)

Ответственность, повышенная внимательность, скорость, чистолюбие, стрессоустойчивость, порядочность, грамотная речь, пунктуальность.

Education

НТУ ДП

Экология, Днепр
Unfinished higher, from 2019 to 2025 (5 years 8 months)

Knowledge and skills

MS Excel MS Word

Language proficiencies

  • Ukrainian — advanced
  • Russian — fluent
  • English — beginner
  • Spanish — average

Additional information

Я-
*впевнений користувач ПК
*грамотна українська мова та письмо
*готова навчатися та розвиватисься
*відповідальна до поставлених задач та виконання роботи
*чітко фіксую всі завдання
*дотртмуюсь дедлайнів
*немає проблем із власним его, але завжди можу відстояти свою думку
*відчуваю підзміст
P.S. Біржа не турбувати, активні продажі не турбувати, арена не турбувати, менеджер по роботі з клієнтами не турбувати, робота на телефоні та в переписці не цікавить)