• PRO

Іван

Графический дизайнер, 20 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
27 years
City of residence:
Kharkiv
Ready to work:
Kharkiv, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Дизайнер

from 03.2021 to now (3 years 6 months)
Master Tool, Харків (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

Розробка поліграфічних макетів для пакування та маркування товарів. Розробка макетів маркетологічного типу для просування продажу товару. Рекламні макети та відеоролики.
Фотозйомка товарів різного типу для монетизації та для сайту.
Обробка фото та відео файлів.

Дизайнер

from 08.2019 to 03.2021 (1 year 7 months)
ФК Здоров'я, Харків (Дизайн)

Розробка макетів упакування, технічні макети для підприємства та поліграфічного обладнання.
Розробка макетів для обладнання HEIDELBERG на базі SIGNA.

Дизайнер

from 02.2018 to 10.2019 (1 year 8 months)
Рекком, Сєвєродонецьк (Видавництво, поліграфія)

Розробка поліграфічних та графічних макетів та спілкування з замовником. Планування та стратегія маркетингу.

Вчитель малювання

from 06.2016 to 07.2017 (1 year 1 month)
Образотворче мистецтво (дитячий простір), Сєвєродонецьк (Освіта, наука)

Навчання дітей малюванню віком від 5-10 років. Малювання фарбами чи олівцями. Навчання ліпки з пластелину чи глини.

Дизайнер

from 08.2015 to 12.2016 (1 year 4 months)
LG Electronics, Wrocław (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

Розробка макетів технічного типу для виробництва. Розробка макетів для тиснення чи гравюри на металевих виробах. Поліграфічні макети для виробночтва та технічного устаткування.

Education

СНУ ім. Володимира Даля

Автотранспорт та логістика, Сєвєродонецьк
Unfinished higher, from 2017 to 2025 (8 years)

Харьковская государственная академия культуры

Образотворче мистецтво, Харків
Specialized secondary, from 2012 to 2015 (3 years)

Knowledge and skills

  • Adobe Photoshop
  • Adobe Illustrator
  • CorelDRAW
  • Adobe InDesign
  • Adobe After Effects
  • Autodesk 3ds Max
  • ArchiCAD
  • AutoCAD
  • Adobe Premiere Pro
  • Adobe Lightroom
  • SketchUp
  • Рисование
  • Adobe XD
  • Cinema 4D
  • Blender
  • Adobe
  • ZBrush
  • Vegas
  • Vegas Pro
  • КОМПАС
  • Pinnacle Studio
  • Autodesk
  • Movavi Video Editor
  • Edius
  • Movavi
  • Ілюстрація
  • Фотозйомка
  • Малювання
  • Малювання від руки
  • Графічний дизайн
  • Доброзичливість
  • Креативність
  • Розробка дизайну логотипів
  • Розробка дизайну банерів
  • Творчий підхід
  • Дизайн пакування
  • Розробка фірмового стилю
  • Figma
  • Розробка брендбуків
  • Створення анімації

Language proficiencies

  • English — beginner
  • Russian — fluent
  • Ukrainian — fluent
  • Polish — beginner

Additional information

[open contact info](look above in the "contact info" section), [open contact info](look above in the "contact info" section)