Resume from April 10, 2024 PRO

Іван

Інженер з пожежної безпеки, охорони праці, начальник відділу

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
37 years
City of residence:
Brovary
Ready to work:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number , email and address.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Work experience

Директор

from 03.2016 to now (8 years 1 month)
ТОВ "ЕКСПЕРТ-101", Київ (Весь спектор робіт сфери пожежної та техногенної безпеки. Юридичний супровід, представництво, відповідальність по перевірках щодо протипожежної та техногенної безпеки об'єктів в органах ДСНС України.)

ФОП

from 03.2014 to now (10 years 1 month)
ФОП Ващенко І.С., Київ (Експерт протипожежного стану об'экетів. Проектування, монтаж, обслуговування протипожежних систем. Перевірка первинних засобів пожежогасіння (пожі крани, рукава, вогнегасники), проведення навчаннь, інструктажів, розробка планів евакуації, тощо.)

Розробив та затвердив в ДСНС України програму навчання та відкрив навчальний центр, проводив навчання відповідальних осіб по пожежну безпеці, з подальшим видачою посвідчень.
Отримав сертифікат та пройшов навчання на проведення робіт електротехнічно-вимірювальною лабораторією.

Експерт протипожежного стану об'єкетів

from 02.2013 to 03.2014 (1 year 1 month)
ТОВ "ЛІДЕР БЕЗПЕКАГРУП", Київ (Експерт протипожежного стану об'єкетів)

Інспектор відділу організації нагляду і профілактичної роботи ГУ Держтехногенноїбезпеки у Київській області

from 04.2012 to 02.2013 (10 months)
ГУ Держтехногенноїбезпеки у Київській області, Київ (Перевірка суб'єктів господарювання, що відносяться за класифікацією суб'єктів господарювання, ступінь ризику: Високий)

Провідний фахівець планування, кадрового, правового та режимно-секретного забезпечення ГУ Держтехногенноїбезпеки у Київській області

from 10.2011 to 04.2012 (6 months)
Головне управління Держтехногенноїбезпеки у Київській області, Київ (Провідний фахівець планування, кадрового, правового та режимно-секретного забезпечення ГУ Держтехногенноїбезпеки у Київській області)

Головний фахівець відділу випробувань речовин та матеріалів на пожежну безпеку науково-дослідного центру досліджень та випробувань у сфері пожежної та техногенної безпеки УкрНДІЦЗ МНС України

from 09.2010 to 10.2011 (1 year 1 month)
УкрНДІЦЗ МНС України, Київ (Випробування речовин та матеріалів на пожежну безпеку науково-дослідного центру досліджень та випробувань у сфері пожежної та техногенної безпеки)

Інженер відділу випробувань речовин та матеріалів на пожежну безпеку НДЦ №3 УкрНДІПБ МНС України

from 06.2008 to 09.2010 (2 years 3 months)
УкрНДІПБ МНС України, Київ (Випробування на негорючість речовин та матеріалів бідівництва об'єктів, визначення межівогнестійкості контрукцій.)

Присвоєно класифікація "Спеціаліст ІІІ класу"

Education

КНУ імені Тараса Шенвченка

Правознавство, Юрист, Київ
Higher, from 2012 to 2016 (4 years)

АКАДЕМІЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ім. Героїв Чорнобиля

Пожежна безпека, Черкаси
Higher, from 2004 to 2009 (5 years)

2008р. отримав Диплом Бакалавр ПБ.
2008р по 2009р. проходив навчання на заочному факультеті та отримав Диплом СпеціалістПБ.

Knowledge and skills

MS Excel MS Word MS Office Користувач ПК Робота з оргтехнікою M.E.Doc Управлінські навички Бухгалтерський облік Договірна робота Відеоспостереження Юриспруденція Пожежна безпека Монтаж слаботочних систем, електропостачання, ВК, кондиціонув

Language proficiencies

  • English — average
  • Ukrainian — fluent
  • Russian — fluent

Additional information

Одружений, донька 5 років.

Посвідчення водія категорії A,B,C з 2005 року.
Маю власне авто.

На даний час працюю на підприємстві на посаді директора, бухгалтер та юрист. Персонал у кількості 17 чоловік (монтажний відділ, офісний, проектант).

Працюю та Володію вільно нормативними документами, ЗУ "Про охорону праці", що на даний час чинні. Згідно яких проводяться перевірки органами влади щодо Охорони праці на об'єктах (різного призначення).

Працюю вільно проектною документацією та монтажними роботами слаботочних систем - Відеонагляд, Контроль доступу, Систем протипожежної безпеки, а саме: АПС аналогова, адресна система ПБ, АУПГ пожежогасіння, диспетчеризація систем, протипожежний водопровід внутрішній ПК, назовні ПГ, блискавкозахист будівель, протипожежна насосна станція (резервуари ПБ, прорахунок тиску води, по всіх системах ПБ повністю проаналізовано ціни на матеріали та обладнання.
Також працюю вільно з проектною документацією та монтажними роботами електроживлення, кондиціонування, ВК водопостачання та каналізація.
Проводжу повний аналіз та альтернативність відповідності специфікації, перевірка щодо відповідності державним норм та правил ДБН, СНіП, ППБУ, стандартів, класифікація об'єкта (приміщення, будівля, споруда, ЖК).

Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: