Resume from January 30, 2023 PRO

Ярослава

Відеомонтажер, режисер відеомонтажу, моушн-дизайнер, 16 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
25 years
City of residence:
Vinnytsia
Ready to work:
Remote, Vinnytsia

The job seeker has entered a phone number, email and Instagram.

Work experience

Адміністратор відділу продакшн/ спеціаліст відемонтажу

from 05.2019 to 04.2022 (2 years 11 months)
Тренінгова компанія OVITTA, Тернопіль (Освітня платформа для дорослих)

Портфоліо: https://youtube.com/playlist?list=PLlbABg3sUD_K8fmJjIXM_uVAa9NKdmkG2

*Контент-менеджер.
Обов'язки зі сфери відеомонтажу:
- монтаж відеопостів, сторіс

*Адміністратор відділу продакшна.
- монтаж відеоуроків, креативів, роликів для ютубу, редагування вебінарів
- написання та редагування сценаріїв
- організація зйомок
- адміністрування відділу

Education

Донецький національний університет імені Василя Стуса

Журналістика, Вінниця
Higher, from 2015 to 2019 (4 years)

Additional education and certificates

Курс Adobe Premiere "Монтаж 2.0"

2 місяці

Курс "Современный After Effects"

2 місяці

Knowledge and skills

Користувач ПК Windows Графічні редактори Бітрікс24 Google Canva Trello Планування Tilda Miro Делегування Досвід роботи в Adobe Premiere Pro Досвід роботи в Adobe After Effects Smart Sender Аналіз великих об'ємів інформація та структурування Створення робочих регламентів, ведення таблиць і документації Досвід роботи з Bizon365 Досвід роботи з Leeloo.ai Досвід роботи з GetCourse

Language proficiencies

English — average

Additional information

ПОРТФОЛІО: https://youtube.com/playlist?list=PLlbABg3sUD_K8fmJjIXM_uVAa9NKdmkG2

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: