Resume from May 19, 2023 PRO

Зоряна

Бухгалтер

Employment:
Full-time.
Age:
43 years
City:
Ternopil

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Бухгалтер

from 05.2007 to now (17 years)
Тернопільська районна державна лікарня ветеринарної медицини, Зборів (Медицина, охорона здоров'я, аптеки)

Виконувала обов’язки головного бухгалтера .

Education

Тернопільска АНГ

Облік і аудит, Тернопіль
Higher, from 1999 to 2004 (5 years)

Knowledge and skills

Знання програм Медок Програми PM та СДО Старанність MS Excel Клієнт-Банк Нараховувала заробітню плату Займалась договорами Нарахування лікарняних Вела кадрову роботу Виписувала рахунки та акти Проводила акти звірки M.E.Doc

Additional information

Комунікабельна , здатна працювати в колективі та адаптовуватись до умов праці. Готова вчитись і вдосконалювати свої знання .

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: