Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансия от 8 апреля 2024

Менеджер проєктів (IT)

Хороша зарплата + премії

Webcapitan
IT; 10–50 сотрудников

Винница

Роман Яценюк
+380935205488

Полная занятость. Также готовы взять студента, ветерана. Высшее образование.

Вакансию сейчас просматривает 1 соискатель. Откликнитесь первым!
Відповідальність Управління проєктами
Показать все навыкиСвернуть навыки

Описание вакансии

Requirements: A person with solid professional qualities, interested in web development, eager to learn, maybe without experience. The main requirement is good skills in English (minimum B2)

Responsibilities: Helping the Senior Projects Manager.

We guarantee: Opportunities for growing, A comfortable office in the central part of Vinnytsia, and a fair salary.

Salary: depending on the results of the interview.

If you are interested in this job, please leave your resume here or contact us over telegram https://t.me/roman_ukr_84

Похожие вакансии

IT-менеджер, project manager
Глянець™, студія вебдизайну, Винница

IT Project-менеджер
45 000 – 80 000 грн, Arixess, Винница

Project manager (IT)
Profi.Dev, Винница

Project-менеджер
Атласіко Україна, ТОВ, Винница

Проєкт-менеджер (інтернет-магазин)
14 000 – 16 000 грн, Аквавін, Винница

Все похожие вакансии