Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансия от 12 апреля 2024

Senior Administrative Assistant (Fluent in Chinese, English)

Salary are discussed with successful candidates

Deyi
Образование, наука; 10–50 сотрудников

Киев

Fanny Cheng
+852 9882 3773

Полная занятость, неполная занятость. Опыт работы от 1 года.

Вакансию сейчас просматривают 2 соискателя. Откликнитесь первым!

Описание вакансии

Requirements:

  • Fluent or average in Chinese, English or Spanish language
  • Well-developed communication skills and administrative experience preferred.
  • All age, nationality, level of education and working experience are welcomed.
  • Strong work ethic and good personality.
  • Passionate and dedicated to work, courteous communication, responsible and take ownership of your work, willingness to learn and work hard.

Work conditions:

Responsibilities:

  • To communicate with the director and work for him
  • All about the administration work
  • To manage the institute when the director out of town
  • Maybe need to work in Spain

Похожие вакансии