Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
Вакансия от 15 мая 2024 Отклик без резюме
Л.Д Сервіс

Водій на службове авто (місто)

Вакансию сейчас просматривает 1 соискатель. Откликнитесь первым!
  • Керування транспортними засобами
Показать все навыкиСвернуть навыки

Описание вакансии

Робота подібна до таксі, але ми не служба таксі!

1 водій 1 машина

Зарплата вчасно і без затримок (як дуже треба можемо і одразу платить).

Що робити:

  • Містом возити людей, на нашій машині

Зарплата:

  • щодня живі гроші
  • зарплата раз на тиждень від 5000 -8000 грн. за 7 днів.
  • якщо за місяць ви отримаєте менше 20000 ми вам не цікаві і Ви від нас підете, тому у нас люди працюють стабільно та заробляють 20+

Вимоги:

  • Наявність сім'ї!
  • вік від 25.
  • права не менше 5 років
  • прописка Черкаси чи обл. не інші регіони.
  • Фактичне проживання Черкаси (або села до 20 км від Черкас)

Л.Д Сервіс

Поиск персонала, HR, 50–250 сотрудников

Больше о компании

Похожие вакансии

Все похожие вакансии