Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансия от 8 апреля 2024 Выше средней

Dispatcher (USA market)

50 000 – 60 000 грн, Ставка + %

Matrix Express
Транспорт, логистика; меньше 10 сотрудников

Львов, вулиця Наукова, 7А.
4,7 км от центраНа карте

Полная занятость, неполная занятость. Также готовы взять студента, человека с инвалидностью, ветерана, пенсионера. Опыт работы от 2 лет.

Английский — выше среднего

Вакансию сейчас просматривает 1 соискатель. Откликнитесь первым!
Керування транспортними засобами Комунікабельність Організація логістики
Показать все навыкиСвернуть навыки

Описание вакансии

We are a logistics company from the U.S. with our own trucks. As the number of our fleet grows, we are looking for additional dispatchers.

Requirements:

  • experience 2+ years
  • fluent English
  • communication skills
  • multi-tasked
  • Schedule: 14:00—21:00 at the office 21:00—24:00 from home
  • Salary: firm rate + % from gross (around $1500). The number of drivers you operate and % will rise as you grow. The best bonuses are for those who already have experience in this market.

П.С. Якщо ви добре знаєте анг. мову, проте не маєте досвіду в логістиці — подавайтесь. Всього іншого можна навчитись.

Похожие вакансии

Dispatcher Logistics (USA market)
15 000 – 45 000 грн, Стецюк С.В., ФОП, Львов

Диспетчер, логіст (ринок США, англійська мова)
20 000 – 40 000 грн, Trucking Solutions, Львов

Dispatcher (US Market)
38 000 – 85 000 грн, Pava Logistics, Inc, Львов

Логіст, диспетчер (США)
20 000 – 50 000 грн, Fox Carriers, Львов

Fleet Manager, Trucking Dispatcher (English, US market)
60 000 – 180 000 грн, MG Logistics, Inc, Львов

Все похожие вакансии