Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансия от 16 апреля 2024 Выше средней

Middle Full Stack Developer (PHP, layout)

59 469 – 99 115 грн

KHire-Agency, Агентство
Поиск персонала, HR; меньше 10 сотрудников

Удаленная работа

Полная занятость. Опыт работы от 2 лет.

Английский — средний

Вакансию сейчас просматривает 1 соискатель. Откликнитесь первым!
CSS JavaScript HTML PHP MySQL Git SASS Відповідальність Знання принципів ООП webpack Laravel MongoDB Знання принципів MVC TypeScript npm Composer ECMAScript менеджемент команди Google Analytics
Показать все навыкиСвернуть навыки

Описание вакансии

Requirements:

  • Experience with PHP 2+ year
  • Experience with Laravel framework
  • Experience with JavaScript
  • Good HTML & CSS knowledge
  • Experience with one of databases (MySQL, MongoDB, etc.)
  • Understanding of package management (composer, npm, yarn, etc.)
  • Understanding of OOP and MVC
  • English — Intermediate (write)

Will be plus:

  • Experience tools (ES2015+, PHP8+, SASS, TypeScript, Babel, Webpack, etc.)
  • VCS (Git, SVN, etc.)

We offer:

  • Stable and competitive compensation with regular results-based review
  • Opportunities for career growth and raising professional skills
  • Dynamic environment with low level of bureaucracy
  • Innovative projects with advanced technologies
  • Flexible work schedules
  • Your bookkeeping will be maintained by a professional accountant
  • Compensation external English language trainings

Responsibilities:

  • Product development with a team of professionals
  • You will be a part of a full-stack creative team that is responsible for all aspects of the ongoing software development
  • Contribute in all phases of the development lifecycle

Похожие вакансии

Программист PHP (Middle)
36 000 – 60 000 грн, Global Logistics, Удаленно

Программист PHP (Yii 2.0, Middle)
38 000 – 60 000 грн, Global Logistics, Удаленно

Программист (PHP Middle)
80 000 – 110 000 грн, Magic Advertising, Удаленно

Full-stack Middle Developer
Фокстрот, ГК, УК, Удаленно

Middle Full Stack Web Developer (WP)
32 000 – 38 000 грн, Web Design Sun, Удаленно

Все похожие вакансии