Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансия от 1 мая 2024 Отклик без резюме Выше средней

Customer support representative

42 000 – 80 000 грн

Фін Світ
Недвижимость; 10–50 сотрудников

Киев

Полная занятость.

Английский — выше среднего

Вакансию сейчас просматривает 1 соискатель. Откликнитесь первым!
Комунікабельність Відповідальність Робота в команді Робота з базою даних Уважність Робота з клієнтами Технічна підтримка користувачів Урегулювання конфліктів
Показать все навыкиСвернуть навыки

Описание вакансии

Vacancy: Customer Support Representative

We, the Fin Sweet company, are looking for an energetic and responsible employee for the position of Customer Support Representative to provide high-quality service to our customers. In this role, you will be responsible for interacting with customers, answering their questions and solving problems.

Duties:

  • Answer phone calls and emails from customers
  • Providing advice on the company’s services and products
  • Solving and developing quick solutions in cases of customer appeals
  • Maintaining a customer database and registering appeals in the system

Requirements:

  • High responsibility and attention to detail
  • Excellent communication skills
  • Ability to work effectively in a team
  • Good command of Ukrainian language, knowledge of English will be an advantage

We are ready to hire candidates without experience or education who are ready to learn and grow with us. If you want to work in a friendly team and provide high-quality customer service, we are waiting for your application! Not remote work!

Похожие вакансии

Customer Support Specialist (US market)
30 000 – 36 000 грн, Partum Plus, Киев

Оператор служби підтримки
15 000 – 19 000 грн, Агентство сучасних технологій, ТОВ, Киев

Customer support manager (онлайн-чат)
Favbet, Киев

CRM, Support agent
28 000 – 40 000 грн, BlackSide, Киев

Спеціаліст технічної підтримки
Київстар, Киев

Все похожие вакансии