Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансия от 21 апреля 2024 Выше средней

Бухгалтер

40 000 грн

Zamek, Buro Rahunkowe
Консалтинг, бухгалтерия, аудит; 50–250 сотрудников

Удаленная работа

Полная занятость. Опыт работы от 2 лет. Высшее образование.

Польский — средний

Вакансию сейчас просматривает 1 соискатель. Откликнитесь первым!

Описание вакансии

Księgowy/Księgowa

O firmie: Polska firma specjalizująca się w usługach księgowych zaprasza kandydatów na stanowisko księgowego. Oferujemy możliwość pracy zarówno w biurze, jak i zdalnie, zapewniając komfortowe warunki i rozwój zawodowy.

Obowiązki:

  • Prowadzenie księgowości zgodnie z wymaganiami firmy i polskim prawem.
  • Przygotowywanie raportów, deklaracji podatkowych i analiz finansowych.
  • Zapewnienie terminowego i dokładnego rozliczania wszystkich operacji finansowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości wynoszące co najmniej 3 lata.
  • Znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym pracę w biurze lub zdalnie.
  • Dogłębna znajomość zasad i norm księgowych.

Warunki:

  • Elastyczny grafik pracy.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Rozwój kariery i zawodowy rozwój.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.

Dane kontaktowe:Aby wziąć udział w konkursie, prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [откликнуться] z adnotacją «Wakat: Księgowy/Księgowa».

Zapraszamy utalentowanych specjalistów do dołączenia do naszego zgranego zespołu i wspólnego rozwoju księgowości w naszej firmie!

Похожие вакансии

Помічник бухгалтера
4B, Удаленно

Construction Project Accountant
40 000 – 55 000 грн, Ehvert, Удаленно

Бухгалтер із заробітної плати
20 000 – 36 000 грн, Pro Gaming Software, LTD, Удаленно

Бухгалтер, помічник керівника
20 000 грн, Fulmen Garage, Удаленно

Аналітик, консультант з впровадження ПЗ (бухгалтерський облік)
IT-Enterprise, Удаленно

Все похожие вакансии