Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
Вакансия от 24 мая 2024

Freight broker

  • Flat plus %
  • Bot Transport INC

      Транспорт, логистика; меньше 10 сотрудников
    • Удаленная работа
    • Полная занятость. Также готовы взять студента, человека с инвалидностью, ветерана. Опыт работы от 1 года.
    • Английский — свободно
    Вакансию сейчас просматривает 1 соискатель. Откликнитесь первым!

    Описание вакансии

    We are currently seeking a skilled Freight Broker with a strong background in the field. Experience is essential. Competitive compensation package offered. Embrace the spirit of capitalism with our pay structure—where the harder you work, the greater your earnings. Salary plus commission structure in place. Please contact us for further details. Additionally, we have open positions available for a Dispatch Assistant, Helper, and Oversize/Overweight Permit Agent.

    Bot Transport INC

    Транспорт, логистика, меньше 10 сотрудников

    Больше о компании

    Похожие вакансии

    Все похожие вакансии