Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
Вакансия от 24 мая 2024 Отклик без резюме

Машиніст екскаватора, оператор будівельної техніки

  • До 21,50 євро брутто/год. в залежності від кваліфікації
  • Berker dominis Sp. z o.o., Агентство

      Поиск персонала, HR
    • Другие страны
    • Joanna Rekruter
      +4915510662898
    • Полная занятость.
    • Немецкий — выше среднего
    Вакансию сейчас просматривает 1 соискатель. Откликнитесь первым!
    • Управління колісними та гусеничними екскаваторами
    • Навантаження сідельних тягачів і 3 / 4-осьових вантажівок
    • Риття і засипка будівельних котлованів і траншей
    • Управління навісним обладнанням.
    Показать все навыкиСвернуть навыки

    Описание вакансии

    Wymagania:

    • Odpowiednie doświadczenie w pracy ze wszystkimi typami koparek kołowych i gąsienicowych,
    • Prawo jazdy nie niższe niż klasa B,
    • Stabilność, elastyczność i umiejętność pracy w zespole,
    • Niezależna, rzetelna praca,
    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

    Warunki pracy:

    • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
    • Średnio około 180 godzin pracy miesięcznie,
    • Stawka godzinowa — do 21,50 euro brutto/godz. w zależności od kwalifikacji,
    • Zakwaterowanie (płatne przez pracownika 120 euro miesięcznie),
    • Praca w poniedziałek — czwartek — od 7:00 do 17:00, piątek — od 7:00 do 14:30,
    • wolny weekend
    • Liczne dodatki — za cały miesiąc pracy, za trudne warunki pracy.

    Obowiązki :

    • Zarządzanie koparkami kołowymi i gąsienicowymi (od 12 do 30 ton),
    • Załadunek ciągników i samochodów ciężarowych ¾-osiowych,
    • Kopanie i zasypywanie dołów i rowów budowlanych,
    • Zarządzanie załącznikami.

    Похожие вакансии

    Все похожие вакансии

    Похожие должности в других странах

    Вакансии в категории

    Вакансии по городам