Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
Вакансия от 27 мая 2024

Strong middle/Senior web full stack, React/JS backend developer (C#.Net)

  • 14 000 грн, For part-time job about 25 hours
  • Abstract-Factory

      IT; меньше 10 сотрудников
    • Удаленная работа
    • Неполная занятость. Также готовы взять ветерана. Опыт работы от 2 лет.
    • Английский — выше среднего
    Вакансию сейчас просматривает 1 соискатель. Откликнитесь первым!
    • SQL
    • JavaScript
    • C#
    • React Redux
    • Redux
    • Node.js
    • MS SQL Server
    • AWS
    • Backend development
    • React
    Показать все навыкиСвернуть навыки

    Описание вакансии

    Hey! We are looking for a strong middle/senior web full stack (React/JS backend) developer for a part-time job! If you are interested please send your CV here: [откликнуться]

    Requirements:

    • React, Redux
    • Fastify (JS web server similar to Node.js)
    • MS SQL
    • AWS (EC2, RDS)
    • Authentication and Authorization implementation experience will be a plus
    • C#.NET for web will be a great plus

    This is part-time job with opportunity to be a fulltime. Now we’re looking someone for 25 hours work.

    Похожие вакансии

    Все похожие вакансии