Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
  • Файл

Ольга

Редактор

Город проживания:
Киев
Готов работать:
Удаленно

Контактная информация

Соискатель указал телефон .

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Загруженный файл

Версия для быстрого просмотра

Это резюме размещено в виде файла. Эта версия для быстрого просмотра может быть хуже, чем оригинал резюме.

РЕЗЮМЕ

Бажана вартість однієї години надання послуг – 180 гривень.
Михальчук Ольга Миколаївна,
заміжня, маю дорослую доньку

26.11.1968 р.

[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Освіта
Київський політехнічний інститут, Приладобудівний факультет. Спеціальність: прилади та системи неруйнівного контролю (інтроскопія)

Навички та досягнення
Маю досвід редагування більше 20 років. Вмію швидко і оперативно аналізувати інформацію, приймати рішення про пріоритетність подачі новин. Добре орієнтуюсь в інформаційному полі, різних галузях економіки, зокрема, у паливно-енергетичному комплексі, а також маю досвід робот из новинами проєкту Green Deal. Окрім того, редагую новини по темі фінанси і банківська діяльність; законодавство та законотворчість; фармацевтика і медицина; АПК; ОПК; туризм; будівництво та нерухомість; важка промисловість; машинобудування; металургія. Також редагування інтерв’ю з вищезгаданих галузей. Робота з великими масивами даних, пошук необхідної інформації. Написання оглядових і аналітичних статей. Налагодження комунікації з членами колективу, а також споживачами продукції. Уникнення і залагодження конфліктних ситуацій.
Трудова діяльність
Лютий 2004 року – теперішній час - редактор відділу "Економічні новини" ІА "Інтерфакс-Україна". Редагування, перевірка достовірності підготовлених журналістами новин. Формування блочного випуску. Редагування інтерв'ю. Наповнення галузевих стрічок новин, зокрема, економіка; фінанси та фондовий ринок; законодавство; паливно-енергетичний комплекс; страхування; медицина і фармацевтика; будівництво та нерухомість; телекомунікації; транспорт; сільське господарство.
Листопад 2021 року – теперішній час – співпраця з сайтом "Українська енергетика", зокрема: надання послуг з редагування матеріалів сайту; рерайт та редагування новин; оперативне внесення правки матеріалів згідно правил роботи сайту; комунікація з авторами з питань, що виникають у процесі редагування текстів.

Грудень 1997 року – лютий 2003 року –випусковий редактор журналу "Енергобізнес". Формування щоденних блокових випусків, підбір матеріалів та написання статей для тижневика. Координація роботи випускових редакторів, робота з передплатниками видання, виконання інформаційних запитів.

Серпень 1996-грудень 1997 – експерт-аналітик інформаційного бюлетеня "Сфера. Фондові ринки і цінні папери".

Червень 1994 року-липень 1996 - ТОВ "Олбі-Довіра", операціоністка.

Маю досвід редагування художньої літератури, редагування сценаріїв.
Мови: російська та українська - вільно. Англійська вимагає практики.
Хобі: подорожі.

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты

Кандидаты в категории

Кандидаты по городам


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: