Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
Резюме от 28 февраля 2024 Файл

Тарас

Помічник юриста, юрисконсульт, юрист

Возраст:
22 года
Город:
Львов

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Загруженный файл

Версия для быстрого просмотра

Это резюме размещено в виде файла. Эта версия для быстрого просмотра может быть хуже, чем оригинал резюме.

ПОМІЧНИК ЮРИСТА

Тарас:

Вік: 22 роки
Місце проживання: м. Львів
Контактний номер телефону: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Електронна адреса: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Коротка інформація про себе:
Я, Корольчук Тарас Сергійович родом із смт. Білогір’я, Хмельницької обл. Прагнучи стати професійним юристом у 2017 році поступив в Коледж економіки, права та інформаційних технологій на базі Тернопільського національного економічного університету здобувати освіту молодшого спеціаліста за спеціальністю «право». Проте навчання в Тернополі не завершив, бо прагнення були до кращого і у 2019 я поступив до Львівського національного університету імені І. Франка, де був сумлінним та старанним студентом. Тому з 2019 року на протязі чотирьох років проживаю у Львові у зв’язку із здобуттям освіти спочатку бакалавра права, а зараз магістра і прагну знайти хорошу роботу в даній галузі.

Досвід роботи:
• У 2021 році протягом п’яти місяців працював рієлтором у компанії Golden City, але внаслідок оголошення карантину по всій території України був вимушений звільнитись і повернутись додому. За час даної роботи отримав хороший досвід комунікації із клієнтами та партнерами, працювати в колективі та домовлятись про постійні зустрічі у телефонному режимі.
• З жовтня 2023 року три місяці працював помічником адвоката в адвокатському об’єднанні «Актум», де здобув практичні навички внаслідок написання таких документів як: адвокатські запити та описи до них, рапорти на звільнення з військової служби військовослужбовців, позовні заяви, формування договорів про надання правничої допомоги, клопотання, заяви, а також навчився користуватись електронним судом.
• Займався професійним написанням текстів на замовлення, зокрема: курсові роботи, презентації, есе, а також процесуальні документи (позовні заяви, відзиви, відзиви на позови, скарги тощо).
• Проводив платні концерти від різних установ і організацій у якості ведучого, а також безкоштовні благодійні заходи від фонду «Ростемо Разом».

Освіта:
У 2023 році закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка за освітньою програмою «право», здобувши кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавра.
На даний момент здобуваю освітній ступінь магістра за освітньою програмою «право».

Досягнення:

• Протягом двох років приймав участь у науковій конференції студентських наукових робіт в Коледжі економіки права та інформаційних технологій, де всі рази зайняв перше місце.
• Двічі приймав участь у конкурсі студентських наукових робіт імені Володимира Калиновича від Львівського національного університету імн. Івана Франка, де здобув 3 та 4 місце.
• Проходив навчальну практику в адвоката та нотаріуса.

Навички:
• Microsoft Word, Excel, PawtrPoint
• Написання процесуальних документів
• Хороше вміння публічних виступів
• Написання соціальних постів, текстів
• Уміння працювати в колективі
• Комунікабельність та введення конструктивного діалогу з клієнтами
• Швидке реагування на проблеми

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: