Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
Резюме от 27 апреля 2024 Файл

Сергій

Motion designer

Возраст:
28 лет
Город проживания:
Харьков
Готов работать:
Днепр, Каменское, Киев, Львов, Удаленно, Харьков

Контактная информация

Соискатель указал эл. почту.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Загруженный файл

Версия для быстрого просмотра

Это резюме размещено в виде файла. Эта версия для быстрого просмотра может быть хуже, чем оригинал резюме.

Email: Phone Social:

[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») +3807329041996 Telegram Linkedin

RESUME
Kondratiuk Sergii 2d artist
Hello! I am a creative artist who is always on the path

of self-development and honing my skills. That's why

I specialize in several areas: illustration, animation
(both traditional and motion design), photo editing,
and video editing. These skills aid me in bringing my
ideas to life, as each of my projects is a new
opportunity to showcase my potential and explore new
possibilities.

work Experience skills
In the field of design, I have been working for over 3 Adobe Photoshop Adobe Illustrator
years now. Prior to this, I gained experience in various
Adobe After Effects Adobe Premiere Pro
industries but found my true calling in art. Currently, I
Clip Studio Paint OpenToonz cartoons
am active on several freelance platforms such as
UpWork, FreelanceHunt, and Fiverr. I have collaborated Krita create Illustrations photo editing
with various brands and worked on a diverse range of
video editing animations motion design
products. Among my standout projects, I can highlight
the following:

Education
Animating logos for Gryd.io IT and Tiacom
FreelStep 2d motion design: Adobe Affter Effects Advanced Cours
Development and animation of advertisements
 May 29, 2023 - July 14, 2023

for ST.Canices
CreoSchool Freelancer. Graphic designer

Collaboration with Artozo on the creation

January, 2023 - May, 2023

of 2D NFTs. CasesMedia Graphic design
May, 2022 - June, 2022

Collaboration with Creazilla on a project involving
artificial intelligence training (The task was to WayUp Graphic designer
teach AI to effectively remove backgrounds from
images) Videomatica 30 days of power
April, 2022 - May, 2022

portfolio
Більше з моїми проєктами та роботами можна
ознайомитись тут

Behance Pinterest

Kondratiuk Sergii

RESUME
Привіт! Я креативний художник, який завжди йде
шляхом розвитку себе та своїх навичок. Саме тому,
я спеціалізуюсь в декількох напрямах: ілюстрація,
анімація (мультиплікація та моушн-дизайн),
обробка фото та відео. Ці навички допомагають

в реалізації моїх ідей, адже кожен мій проєкт - це
новий шанс виявити свій потенціал і розкрити нові
можливості.

В сфері дизайну я вже працюю понад 3 роки.
Adobe Photoshop Adobe Illustrator
До цього, мав досвід роботи в різних галузях, але
знайшов себе саме в мистецтві. На данний момент
я працюю на різних фріланс платформах: UpWork,

FreelanceHunt, Fiverr. Працював з різними Krita create Illustrations photo editing
брендами та їх продуктами. Серед моїх найкращих
проєктів можу виділити наступні:

Анімація логотипів для Gryd.io IT та Tiacom Education
Розробка та анімація реклами для ST.Canices FreelStep 2d motion design: Adobe Affter Effects Advanced Cours

Співпраця з Artozo по створенню 2d NFT
Співпраця з Creazilla в проєкті з навчання January, 2023 - May, 2023

штучного інтелекту (завдання - навчити ШІ
якісно видаляти фон із зображень) CasesMedia Graphic design

WayUp Graphic designer
portfolio May, 2022 - June, 2022

Videomatica 30 days of power
Більше з моїми проєктами та роботами можна April, 2022 - May, 2022

Другие резюме этого кандидата

Похожие кандидаты

Львов

3D artist
Киев

Удаленно

3D-художник, 3D-моделлер
Киев

Художник (2D, 3D), ілюстратор
Львов

3D artist
20000 грн, Киев, Удаленно

Все похожие кандидаты

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: