Роман
Начальник виробництва
Контактная информация
Соискатель указал телефон и эл. почту.
Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.
Получить контакты этого кандидата можно на странице https://www.work.ua/resumes/1221355/
Опыт работы
Начальник цеху
с 08.2005 по наст. время
(20 лет 7 месяцев)
ПАТ "Запорізький абразивний комбінат", ПАО "Армапром", АО "Мотор Січ", Запоріжжя (Машинобудування)
З 22.02.2024 ПрАТ "Запоріжтрансформатор" - начальник дільниці термовакуобної обробки.
З 01.09.2022 до 07.02.2024 НВК "Іскра" - майстер виробничої дільниці механоскладального цеху, термічної дільниці.
З 15.01.2021 до 10.01.2022 "Запорізький титано-магнієвий комбінат" - старший майстер пічної дільниці виробничтва титана губчатого.
З 09.09.2019 до 10.03.2020 "Запорізький ливарно-механічний завод" - старший майстер ділянки великих верстатів механічного цеху.
З 01.07.2017 по 07.03.2019 ПрАТ "Запорізький абразивний комбінат" - начальник цеху №10 виробництва відрізних кіл та шліфувальної шкірки.
Кількість підлеглих:
ІТП - 28 чол. Виробничих працівників – 155 чол.
Посадові обов'язки:
Організація виробництва з випуску відрізних і шліфувальних кіл в середньому 1 350 000 шт./міс., шліфувальної шкурки в середньому 40 000 м²/міс. ) відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2015 на суму 12 - 17 млн. грн./міс.
З 01.12.2015 до 01.09.2016 ПАТ "Армапром" м. Миргород - начальник виробничо-диспетчерського управління.
У підпорядкування входить:
- сталеливарний цех:
ІТП - 9 чол. Виробничих працівників – 86 чол.
- Механозбірний цех:
ІТП - 11 чол. Виробничих працівників – 101 чол.
- Інструментальний цех:
ІТП - 5 чол. Виробничих працівників – 52 чол.
Посадові обов'язки:
Забезпечення ритмічного випуску серійних та нових видів продукції згідно з планом виробництва, організація оперативного контролю ходу виробництва, організація оперативного контролю щодо забезпечення виробництва технологічною документацією, матеріалами та комплектуючими.
23.12. 2012 – ПАТ "Армапром" м. Миргород – начальник інструментального цеху №25.
Кількість підлеглих:
ІТП - 5 чол. Виробничих працівників – 52 чол.
Посадові обов'язки:
Основною метою керівного мною цеху є забезпечення ливарного та механічного виробництва технологічним оснащенням та інструментом з обов'язковим виконанням планово-економічних показників при постійному зростанні виробничої праці та зниження собівартості продукції.
Зважаючи на те, що великогабаритне модельне оснащення виготовлялося з дерева начальнику ІЦ був підпорядкований цех деревообробки. Основною функцією цеху було виготовлення модельної оснастки для сталеливарного цеху будь-якої складності, виготовлення всілякої тари для відвантаження готової продукції заводу.
2005-2011 р. - АТ «Мотор Січ» - начальник дільниці ступиць та ведучих шестерень цеху №44.
Кількість підлеглих:
ІТП - 7 чол. Робітників – 60 чол.
Посадові обов'язки:
- планування роботи дільниці;
- забезпечення виробництва необхідними матеріалами та
інструментом;
- організація виконання планових показників дільниці;
- контроль за якістю продукції, що випускається.
- контроль виробничої дисципліни на дільниці.
Образование
ЗНТУ
Машинобудівний, технологія будування авіаційних двигунів, інженер-механік, Запорожье
Высшее, с 2000 по 2005 (5 лет)
Знания и навыки
- Пользователь ПК
Знание языков
- Украинский — свободно
- Английский — средний
Дополнительная информация
Водійські права категорії В".
Комунікабельний, енергійний, вмію брати на себе відповідальність
Похожие кандидаты
-
Комірник, комплектувальник, вантажник, керівник складу, робочий на виробництво, різноробочий, експедитор
25000 грн, Запорожье -
Начальник виробничо-технічного відділу
Запорожье -
Керівник підприємства
Запорожье -
Керівник підприємства
Запорожье -
Керівник підприємства
Запорожье -
Начальник виробничо-технічного відділу
Запорожье