Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Володимир

Територіальний менеджер, 42 000 грн

Рассматривает должности: Територіальний менеджер, Керуючий магазином, Менеджер з продажу, Інженер з експлуатації, Супервайзер
Вид занятости: полная
Возраст: 26 лет
Город: Одесса
Рассматривает должности:
Територіальний менеджер, Керуючий магазином, Менеджер з продажу, Інженер з експлуатації, Супервайзер
Вид занятости:
полная
Возраст:
26 лет
Город:
Одесса

Контактная информация

Соискатель указал телефон .

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Опыт работы

Керуючий магазином

с 01.2022 по наст. время (4 года 2 месяца)
ТОВ «Сільпо Фуд», Одеса (Роздрібна торгівля)

Забезпечення безперебійної роботи магазину. Операційний менеджмент. Впровадження та ведення проектів. Розробка та впровадження планів дій підвищення економічної ефективності філії. Робота над досягненням цільових показників. Організація капітальних ремонтів, реконструкції та відкриття філії. Найм, розвиток, навчання персоналу,формування кадрового резерву.

Керівник відділу інтернет замовлень

с 07.2021 по 01.2022 (7 месяцев)
Сільпо, Одеса (Роздрібна торгівля)

Координація роботи кур‘єрів та збиральників інтернет замовлень, планування графіків. Контроль забезпечення операційних стандартів та якості сервісу. Мотивація команди та робота над покращенням компетенцій підлеглих. Вирішення нестандартних ситуацій з замовниками. Контроль за збереженням торгово матеріальних цінностей, планування замовлення товару та розхідних матеріалів.

Сервісний інженер

с 03.2021 по 08.2021 (6 месяцев)
ТОВ «ТІС», Одеса (Транспорт, логістика)

Обслуговування суднозавантажувачів.
Ведення технічної документації.
Облік та замовлення розхідних матеріалів та запчастин.

Старший касир

с 07.2018 по 01.2021 (2 года 7 месяцев)
ТОВ «Альянс Холдинг» SHELL, Одеса (Роздрібна торгівля)

Адміністрування зміни. Приймання та облік ПММ та товару. Вступна орієнтація та навчання персоналу. Забезпечення функції виконуючого обов'язки начальника АЗС за його відсутності. Вирішення питань з гостями АЗС.

Образование

ОНАХТ

Інженерія Теплоенергетика, Одеса
Высшее, с 2018 по 2021 (3 года)

Дополнительное образование и сертификаты

2017

2020

Знания и навыки

  • Уважність
  • Чесність
  • Активний продаж
  • Адаптивність
  • Ініціативність
  • Доброзичливість
  • Неконфліктність
  • Комунікабельність
  • Здатність до навчання
  • Стресостійкість

Знание языков

  • Украинский — свободно
  • Английский — начинающий

Дополнительная информация

Шукаю роботу з можливістю бронювання

Другие резюме этого кандидата

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: