Вікторія
Менеджер ЗЕД, 40 000 грн
- Рассматривает должности:
- Менеджер ЗЕД, Експорт, Менеджер експорту, Менеджер з імпорту, Менеджер з закупівель, Асистент керівника, Менеджер з розвитку, Менеджер зовнішньоекономічної діяльності, Логіст, Менеджер відділу закупівель
- Вид занятости:
- полная, неполная
- Возраст:
- 23 года
- Город:
- Киев
Контактная информация
Соискатель указал телефон и эл. почту.
Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.
Получить контакты этого кандидата можно на странице https://www.work.ua/resumes/19392033/
Опыт работы
Менеджер ЗЕД
с 01.2025 по наст. время
(1 год 8 месяцев)
Мебельный, ООО (mebelnuy.com.ua), Київ (Роздрібна торгівля)
Я займалася пошуком та підбором італійських фабрик і постачальників меблів та освітлювального обладнання відповідно до потреб клієнтів, а також взаємодією з уже існуючими партнерами. Працювала із запитами клієнтів, запитувала ціни, наявність, терміни виробництва та доставки, отримувала комерційні пропозиції, оформлювала proforma invoice та замовлення.
Контролювала замовлення на всіх етапах — від отримання запиту до виробництва та відвантаження. Узгоджувала з фабриками деталі замовлень, технічні характеристики, матеріали та оздоблення, запитувала зразки тканин, скла, металів та інших матеріалів.
Також розраховувала вартість для клієнтів з урахуванням знижок і націнки, контролювала терміни поставок та вирішувала питання, що виникали під час роботи з фабриками та постачальниками.
У роботі використовувала 1С, CRM-системи, Microsoft Excel та Google Таблиці для ведення замовлень, розрахунків, роботи з даними та контролю інформації щодо постачання.
Ивент-менеджер
с 08.2022 по 08.2025
(3 года)
Concert.ua, Київ (IT)
Івент-менеджер — організація японських фестивалів
Займалася організацією та проведенням японських культурних фестивалів. Координувала роботу учасників і команди, контролювала організаційні процеси та таймінг заходів.
Здійснювала усний переклад для японських гостей та учасників фестивалів, супроводжувала їх під час заходів, допомагала з комунікацією та вирішенням організаційних питань.
Координувала взаємодію між японськими гостями, організаторами та учасниками заходів.
Образование
КНУ
Менеджер/ Англійська мова та література, Київ
Высшее, с 2019 по 2023 (4 года)
Дополнительное образование и сертификаты
Нет дополнительного образования и сертификатов.
Знания и навыки
- Організованість
- Комунікабельність
- Здатність до навчання
- Працьовитість
- Ведення переговорів
- Онлайн-викладання
- Проведення індивідуальних занять
- Впевненість
- Google Meet
- Проведення зустрічей в Zoom
Знание языков
Английский — продвинутый
Другие резюме этого кандидата
Рассматривает должности: Вчитель англійської мови, Вчитель англійської, Викладач англійської
Удаленно
Высшее образование
- Event-адміністратор, Concert.ua, 6 месяцев
- Вчитель англійської мови, St Falcon, 3 года
Похожие кандидаты
-
Менеджер ЗЕД
55000 грн, Киев, Удаленно -
Менеджер ЗЕД
Киев -
Менеджер ЗЕД
Киев -
Регіональний менеджер
Киев, Винница , еще 5 городов -
Менеджер ЗЕД
40000 грн, Киев -
Менеджер ЗЕД
Киев, Одесса