Личные данные скрыты
Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/19692175/
Викладач польської
- Рассматривает должности:
- Викладач польської, Репетитор польської
- Город проживания:
- Переяслав
- Готов работать:
- Переяслав, Удаленно
Контактная информация
Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.
Опыт работы
Нет опыта работы.
Образование
МАУП
Психологія
Неоконченное высшее, с 2024 по 2029 (5 лет)
Знания и навыки
- Старанність
- Чесність
- Надійність
- Порядність
- Доброзичливість
- Комунікабельність
- Бажання вчитися і розвиватися
Знание языков
Польский — средний
Дополнительная информация
Репетитор польської мови
Польська мова — сфера, яка мені справді цікава. Я із задоволенням навчаюся сам і хотів би передавати свої знання іншим — дітям та дорослим, які лише починають вивчати польську.
Вивчаю польську мову близько 1,5 року. За цей час пройшов шлях від початкового рівня до впевненого володіння базовою та середньою мовою. Нещодавно складав тест на рівень B2 та правильно виконав 49 із 50 завдань. Водночас чесно зазначаю, що поки не позиціоную себе як спеціаліста з підтвердженим рівнем B2 — продовжую активно вдосконалювати граматику, словниковий запас, вимову та розмовну польську.
Найбільше мене цікавить робота саме з початківцями (A1–A2): допомогти людині зробити перші кроки в польській, розібратися з базовою граматикою, поставити правильну вимову, навчитися читати, розуміти прості фрази та не боятися говорити.
Я не маю багаторічного досвіду викладання, але маю велике бажання розвиватися в цьому напрямку. Мені цікаво не просто «провести урок», а знайти підхід до людини, пояснити складне простими словами та зробити навчання комфортним і цікавим.
Також маю власний досвід вивчення польської, тому добре розумію труднощі, з якими стикається людина на початкових етапах навчання.
Що можу запропонувати:
* польська мова для початківців;
* базова граматика та словниковий запас;
* читання та правильна вимова;
* базова розмовна польська;
* допомога з домашніми завданнями та навчальними матеріалами;
* індивідуальний підхід до учня;
* онлайн-заняття у зручний час.
Наразі шукаю неповну зайнятість / підробіток, оскільки маю основну роботу. Водночас дуже хотів би отримати перший професійний досвід у сфері викладання польської мови та поступово розвиватися в цьому напрямку.
Я відкрито кажу про свій поточний рівень і не хочу нічого вигадувати у резюме. Для мене ця робота — можливість одночасно допомагати іншим вивчати польську та самому ставати сильнішим у мові й викладанні.
Буду радий пройти співбесіду або пробне заняття, щоб показати свій рівень та підхід до навчання.
Дякую за увагу до мого резюме!
Другие резюме этого кандидата
Рассматривает должности: Оператор чата, Direct-менеджер
Переяслав, Удаленно
Неоконченное высшее образование · Неполная занятость
Образование: 01.2024 - 01.2029: психологія (МАУП).
Похожие кандидаты
-
Викладач польської
Удаленно -
Репетитор польської
9000 грн, Удаленно -
Викладач польської
Удаленно -
Учитель польської та української мови
30000 грн, Удаленно -
Викладач польської
Удаленно, Ровно -
Викладач польської
Удаленно