Сергей
Юрист, адвокат, 40 000 грн
Контактная информация
Соискатель указал телефон и эл. почту.
Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.
Получить контакты этого кандидата можно на странице https://www.work.ua/resumes/3692865/
Опыт работы
Адвокат
с 11.1997 по наст. время
(28 лет 3 месяца)
Адвокат, Одеса (Правнича допомога)
Практична діяльність почалася в 1993 р. з роботи на посаді юриста (юрисконсульта) комерційного підприємства, з 1995 р. зам директора по правовій роботі. На обслуговуванні постійно знаходилось від 3 до 5 середніх та крупних підприємств.
З 1993 р. практика по реєстрації юридичних осіб, благодійних та громадських організацій, внесення змін до статутних документів, ліквідації, банкрутства, ліцензування, оптимізації оподаткування та ін.
Великий досвід ведення господарських, цивільних та адміністративних справ у всіх інстанціях, практика веденні кримінальних справ, роботи з правоохоронними та фіскальними органами, центральними та місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування.
Успішне ведення справ проти центральних органів державної влади, правоохоронних органів. Досвід юридичної організації роботи всеукраїнських компаній у боротьбі зі зменшенням дебіторської заборгованості та ін.
Досвід керування колективом юристів.
Образование
1997 р. - закінчив з відзнакою Одеський державний університет ім. І. І. Мечникова за фахом «правознавство».
Юридичний факультет, правознавство, Одеса
Высшее, с 1991 по 1997 (6 лет)
1997 р. - закінчив з відзнакою Одеський державний університет ім. І. І. Мечникова за фахом «правознавство».
В 1997 р. дипломна робота на всеукраїнському конкурсі Академії правових наук України одержала заохочувальний диплом.
2001 р. – закінчив аспірантуру в Одеській національній юридичній академії.
В 1997 р. склав іспити і отримав свідоцтво про заняття адвокатською діяльністю, з цього часу безперервна адвокатська практика.
1998 р. – 2014 р.: асистент кафедри конституційного права ОНЮА за сумісництвом; старший викладач Міжнародного гуманітарного університету, викладач Інституту підготовки професійних суддів.
Пʼятнадцать наукових і науково-практичних публікацій, у тому числі науково-практичні коментарі законів України у співавторстві, участь у написанні юридичної енциклопедії.
Брав участь у всеукраїнських та міжнародних науково - практичних конференціях
Знание языков
- Украинский — свободно
- Английский — средний
Дополнительная информация
Досвідчений користувач ПК. Власний автотранспорт.
Аналітичний склад ума, творчій, інноваційний підхід до роботи, відповідальність, порядність. комунікабельність, пунктуальність, вміння аргументовано доводити свою позицію, вирішувати складні та нестандартні проблеми.
Похожие кандидаты
-
Адвокат
Удаленно -
Адвокат, юрист, юрисконсульт
Киев, Львов, Удаленно -
International Lawyer, Head of Legal, Attorney-in-law
Удаленно -
Помічник юрисконсульта
5000 грн, Удаленно -
Помічник адвоката
25000 грн, Днепр, Удаленно -
Адвокат, юрист, начальник юридичного відділу
Кременчуг, Удаленно