Ганна
Проєктний менеджер
Контактная информация
Соискатель указал телефон , эл. почту и Facebook.
Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.
Получить контакты этого кандидата можно на странице https://www.work.ua/resumes/3994163/
Опыт работы
Менеджер із стратегічного планування
с 01.2022 по 07.2025
(3 года 7 месяцев)
FILM.UA Group, Київ (ЗМІ, медіа)
Обов’язки: освоєння нових ринків та налагодження партнерств; керування операційною діяльністю Української Кіно-Асоціації: участь в індустріальних заходах і резиденціях, представлення індустрії на кіномаркетах класу А; діяльність у рамках КСВ та членства компанії в Глобальному Договорі ООН та UN Women.
Досягнення: освоєння нових ринків — країн Європи, Канади, Королівства Саудівська Аравія. Підтримка реабілітаційного центру для ветеранів Tytanovi: організація культурних та відновлювальних заходів, створення відеоконтенту для збору донатів. Написання сценарію та розробка ігрового фільму «Закохана в Італію».
Керівник проєкту
с 07.2021 по 12.2021
(6 месяцев)
Університет третього віку, Благодійний фонд “Let's help! ”, Київ (Освіта, наука)
Обов’язки: запуск та координація проєкту, підбір та керування роботою регіональних менеджерів, зв’язки з громадськістю, напрацювання партнерів на волонтерських засадах, розробка навчальної методології, програм.
Досягнення: запуск та функціонування проєкту в 5 містах: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса. В 2021 році кількість студентів складала блилько 3 тис.чол. Запровадження програм з підприємництва, інноваційних технологій, фінансової та медіа грамотності. Партнери: КНУ, КМА, НБУ, Освіторія, ХНУ, Дія Бізнес, Національна бібліотека України ім. Ярослава Мудрого, інші.
Операційний директор
с 09.2020 по 06.2021
(10 месяцев)
Культурний простір ARTAREA, Київ (Шоу-бізнес, мистецтво, культура)
Обов’язки: координація роботи співробітників, підбір персоналу; участь у створенні контенту та підготовка до запуску медіа-арт проєктів, виставок, лекторіїв, робота зі ЗМІ, партнерами; розробка нових напрямків діяльності, маркетинг. Каталогізація робіт художників, продюсування художників.
Досягнення: запуск арт-галереї "Le Bureau", проведення виставок художників та скульпторів, медіа-арт проєктів, організація культурних подій та прес-переглядів виставок, представлення робіт художників на міжнародних виставках.
Операційний директор
с 04.2017 по 03.2020
(3 года)
Seven I.D.M.G., Київ (Маркетинг, реклама, PR)
Обов’язки: керування операційною діяльністю компанії, розробка і впровадження бізнес процесів та стратегії розвитку компанії. Створення та реалізація авторських заходів, тренінгів, квестів. Побудова команди і корпоративної культури компанії. Долучення ключових клієнтів та партнерів. Маркетинг та PR власних проектів та бізнесів клієнтів в сферах: спорт, дизайн, меблі, будівництво.
Досягнення: проведення масштабних проектів (зареєстрована ТМ): культурних, просвітницьких, соціальних на рівна міста. Долучення спонсорів в проети: Bentley, Hisense, HP, Mercedes Benz, Brocard, Brown-Forman, інші. Долучення та реалізація проектів для корпоративних замовників. Ключові клієнти: Eldorado, Cisco, Ukrsibbank, Nielsen, ZEO Alliance, Фармасел, H Club, інші.
Комерційний директор
с 05.2016 по 03.2017
(11 месяцев)
NM House Ltd, Київ (ЗМІ, медіа)
Обов’язки: управління операційною діяльністю комерційного відділу, розробка бізнес-процесів і стратегії розвитку компанії, побудова команди, вибудовування відносин з клієнтами, складання та виконання бюджетів, розробка та участь в партнерських програмах, організація та участь в профільних виставках, заходах, спецпроектах.
Досягнення: розроблена та втілена стратегія розвитку компанії, впроваджена програма CRM, збільшено обсяг продажів в 2 рази за перший квартал діяльності та в 4 рази в наступних періодах.
Маркетолог
с 09.2013 по 05.2016
(2 года 9 месяцев)
Гольф Центр, Оболонь, Київ (Готельно-ресторанний бізнес)
Обов’язки: пошук клієнтів та спонсорів заходів, ведення перемовин; організація гольф-турнірів, майстер-сесій, презентацій, виставок, корпоративів.
Досягнення: організація гольф-турнірів для власників та керуючих бізнесом з долученням спонсорів, участь в PR акціях, залучення ключових клієнтів: PwC, Pernod Ricard, МС Добробут, Небесна Криниця, SoftServe, Amway, LOreal, Basf, Дельта спорт, інші.
Образование
КМБШ
Програма «Менеджмент: мистецтво прийняття управлінських рішень», Київ
Высшее, с 2015 по 2015 (меньше 1 года)
Київський національний економічний університет
Магістр з обліку та аудиту, Київ
Высшее, с 1995 по 2000 (5 лет)
Дополнительное образование и сертификаты
Школа творчого та професійного письма "Літосвіта"
2023-2025
Art Business Academy, арт-менеджер
2021
Вища Школа Готельного Бізнесу Premier Hospitality Institute
2016
Psychodrama Association for Europa E.V. Berlin, психодрама практик
2011-2016
KRIYA (Kali Ray International Yoga Association), викладач йоги Level 1,2
2010-2012
Знания и навыки
- MS Office
- Canva
- Ведення CRM
- Управлінські навички
- Користувач Internet
- Інтернет-маркетинг
- Управління проєктами
Знание языков
- Украинский — свободно
- Английский — выше среднего
- Словенский — начинающий
Дополнительная информация
Ділові якості: Маю багато контактів в бізнес середовищі, медіа. Гарний парламенте, вмію переконувати. Однаково успішно працюю, як в команді, так і самостійно
Персональні якості: цілеспрямованість, надійність, проактивність, комунікабельність, здатність створювати вишуканість та затишок в оточенні
Захоплення: читання, кіно, спорт, подорожі
Посвідчення водія (категорія А,B)
Похожие кандидаты
-
Менеджер проєктів
30000 грн, Киев, Удаленно -
Project manager
Киев, Удаленно -
Керівник проєкту
Киев -
Регіональний менеджер
Киев, Винница , еще 8 городов -
Керівник проєкту
Киев -
Менеджер проєктів
Киев