Резюме от 12 декабря 2018

Урманець Іван

Журналист, 5 000 грн

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Возраст:
22 года
Город:
Тернополь
Готов переехать в:
Львов

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Образование

ТНПУ ім. В.Гнатюка

Журналістика, Тернополь
Высшее, с 09.2013 по 12.2018 (5 лет 3 месяца)


Дополнительная информация

Урманець Іван Миколайович
24.04.1996 р.
м.Тернопіль, просп. Степана Бандери, 27, кв. 79,
тел. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
email: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Ціль резюме: робота журналіста.
Освіта : Бакалавр. Спеціальність - «Журналістика». Навчаюсь на магістратурі.
Досвід роботи : дописувач «Вільного життя плюс», газета «Свобода»2013 – 2016 рр. , власний блог на «tribuna.ua», практика на телеканаі «tv-4».
Додаткові навички: знання ПК, MS Office.
Хобі: спорт(футбол), фото, цікаві знайомства.
Особисті якості: відповідальність, працелюбство, пунктуальність, комунікабельність, доброзичливість.

Зразки текстів:
Обережно, пропаганда!
Ще кілька років назад, я переглянув два сезони російського серіалу «Фізрук» на одному із провідних телеканалів України.
Насправді, спочатку мені здавалось, що це комедійний аполітичний (наголошую на цьому слові) фільм. Але не все так сталося, як гадалося… Я спокійно дивився цей серіал, поки не почали демонструвати прояви «руського мира». Перш за все це одяг одного із головних героїв (насправді тупуватого хлопця), який вдягався у спортивні костюми з надписом «Я Русский». І це ще не все, адже вдома він тримав прапор Російської імперії і всякий спосіб вихвалявся цим. На жаль, режисери акцентували увагу глядачів на цих речах. І це тільки квіточки, бо далі набагато цікавіше…
Вже в другому сезоні можна було почути слова про ледь не «святого» діючогопрезидента РФ. Путіна возвеличували від серії до серії – хоча це недивно, зважаючи російські реалії. Якщо відверто, сюжетна лінія (особисто для мене) відходила на другий план. Цікавіше було спостерігати те, як Росія буде «запудрювати» мізки глядачів.
Аж два роки пройшло, і з початку квітня вийшли нові серії серіалу. Першу серії мені скинув друг, я загрузив її на комп’ютері і почав переглядати. Все йшло, ніби нормально… до того моменту, поки герої фільму не почали говорити про так звану «ДНР». До речі, у розмові йшлось про схеми переїзду людей в машинах російського гум конвою разом з апельсинами. Так діє пропаганда, адже більшість юних росіян щодня чують про невизнані республіки (їм багаторазово повторюють ці слова в соціальних мережах та у випусках новин) – і для них це стає нормою. Дещо згодом герої серіалу згадують про Путіна, і це прізвище звучить разів десять. До кінця серії глядачі лише «жують локшину із своїх вух», адже повинні слухати як возвеличують «руського царя». Актори вказують на те, що це дуже шанована людина. До речі, за десять останніх хвилин серіалу можна було поспостерігати за такими типами пропаганди,як: культ особи(адже головні герої тільки й говорять про одну людину, яка може все, ніби він - Бог), фальшива дилема(ніхто не може вирішити проблеми, окрім президента РФ), єдина думка(згідно з серіалом лише одна людина допоможе в будь-якій ситуації), навішування ярлика(єдиний в світі Путін є найчеснішою людиною, яка переживає за свій народ), використовування слогану («Совпадение? Не думаю» - горезвісна фраза фраза найбільшого пропагандиста РФ – Дмитра Кисельова). Наголошую на тому, що це була лише перша серія, а що ж буде далі? Звісно цікаво, але під час перегляду я часто нервувався … і вирішив надалі цей фільм не дивитись. Нехай продюсери серіалу прибережуть свої пропагандистські штучки для інших.
Хочеться лише всім нагадати про те, що завжди слід розрізняти якісний продукт від пропаганди. Бо Росія веде війну на всіх фронтах, зокрема й на інформаційному. Не дарма ж нацрада з питань телебачення і радіомовлення забороняє російські телеканали та російську продукцію на теренах України.
TV-4:
https://www.youtube.com/watch?v=5lb5_VUTX3w&index=6&list=PL2pJHMo3H3XW1fx6OuDXdRgq5VeqWkyzV&t=4s
https://www.youtube.com/watch?v=nz-BRTr9L-4&list=PL2pJHMo3H3XW1fx6OuDXdRgq5VeqWkyzV&index=4


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: