Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
Резюме от 4 февраля 2024 PRO

Олена

Вчитель початкових класів, підготовки дітей до школи

Занятость:
Полная занятость.
Возраст:
59 лет
Город проживания:
Андрушевка
Готов работать:
Киев, Удаленно

Контактная информация

Соискатель указал эл. почту и адрес.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Опыт работы

Вчитель початкових класів

с 08.1986 по наст. время (37 лет 9 месяцев)
Старокотельнянська гімназія, Андрушівка (Освіта, наука)

Навчання і виховання підростаючого покоління, маю звання "Старший вчитель"

Образование

Житомирський педагогічний університет

Початкове навчання та виховання, Житомир
Высшее, с 1981 по 1986 (4 года 9 месяцев)

Працюю в Старокотельнянській гімназії з1986 р, на посаді вчителя початкових класів з 1987 р. Володію інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовую та поширюю у професійному середовищі; володію широким спектром стратегій навчання; вмію продумувати оригінальні, інноваційні ідеї; застосовую нестандартні форми проведення уроку; активно впроваджую форми та методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечують максимальну самостійність навчально-виховного процесу в початковій школі.

Вдосконалює свій професійний рівень, використовую ресурс курсової перепідготовки, самоосвітньої діяльності, працюю в методичних інституціях шкільного, районного, обласного рівня методичних інтернет –співтовариствах.
Маю диплом першого ступеня за участь у Міжнародному конкурсі «Освіта сталого розвитку», разом з своїми вихованцями брала участь у Міжнародному конкурсі «Смачно, барвисто, корисно» де мої вихованці посіли 1місце у районному та обласному етапах. Роботу відзначено дипломом другого ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі «Забуті пам’ятки архітектури”. Брала участь у районному та обласному конкурсі «Вчитель року 2017»,"Вчитель року2019"
Переважна більшість моїх вихованців мають високий та достатній рівень навчальних досягнень. Добре читають, володіють обчислювальними навичками, уміють самостійно застосовувати на практиці набуті теоретичні знання, логічно висловлювати думку в усній та письмовій формі. Мої учні учасники інтелектуальних, творчих турнірів ,конкурсів, змагань (Колосок, Кенгуру, Бобреня, Соняшник,)
Неодноразово була учасником обласної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини».Роботи були відзначені дипломами.
Багато сил і енергії приклала для обладнання класної кімнати.
Ділюся досвідом своєї роботи, проводжу відкриті уроки, майстер -класи, творчі звіти для вчителів шкільного та районного методичного об’єднань.

Дополнительное образование и сертификаты

Житомирський інститут післядипломної освіти "Інклюзивне навчання в школі"-тренінг. "Освіта сталогот розвитку "м.Київ семінар,

2013р 5денні курси,

Знания и навыки

Користувач ПК Втілюю проєктну діяльность у роботі з дітьми;інтерактивні технол Працюю за новим стандартомНУШ, Втілюю проєктну діяльность у роботі з дітьми;інноваційні техноло

Знание языков

Украинский — свободно

Дополнительная информация

Є навички роботи з дітьми з особливими потребами розвитку.
Закінчила курси ментальноъ арифметики.

Другие резюме этого кандидата

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: