Резюме от 25 января 2021 PRO

Савчук Михайло Ігорович

Продавець-консультант, менеджер із закупівель, з продажу, 13 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
22 года
Город:
Ужгород

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Продавець-консультант

с 09.2020 по 11.2020 (2 месяца)
"СКТ", Ужгород (Продажа комп'ютерної, телефонної техніки, аксесуарів, та ще різного роду товарів, та гаджетів)

Продаж товарів магазину, основним було продаж аксесуарів до телефону та комп'ютерних аксесуарів. Також надавали послуги: настройки телефонів, комп'ютерів, поклейка захисного скла.
Доглядав за порядком на магазині, інвентаризація магазину, прийомка товару, переміщення товару між сервісами та іншими магазинами, консультація щодо функціоналу товару, переваги тощо.

Продавець-консультант (старший зміни)

с 12.2019 по 06.2020 (6 месяцев)
ТОВ "ДНІПРО-М", Ужгород (Роздрібна торгівля (інструменту для будівництва, розхідного матеріалу))

Презентація товару, консультація щодо товару, розташування товару по магазину, часткове прибирання, інвентаризація, приймання товару, документація : підписання договорів із фірмами, документи щодо повернення товару або ж інші проблеми з ним, робота в ЕРП, введення звітів продаж магазину, комунікації з іншими магазинами, слідкування та розвиток Viber чату, залучення холодної бази КП завдяки продзвонам та промо виставкам товару, та підтримка гарячої бази (постійних кп), завдяки чому збільшували продажі на магазині. Щодо досягнень спустя рік, магазин вперше почав робити рекордні продажі, вони стали вищі на 20-25% при повній перестановці магазину та вкладених багато зусиль загалом, робочий графік був стабільний, но в мене все ж було 23-26 днів робочих на місяць, при аудитах магазинів саме наш магазин зазначали, як самим уютним і приємним при відвідуванні, через порядок в магазині і комфорт створений нашим старанням і бажанням.

Фахівець з обслуговування клієнтів

с 01.2019 по 03.2019 (2 месяца)
ТОВ «Споживчий центр», ШвидкоГроші, Ужгород (Видача кредитів)

Оформляв кредити клієнтам, перевірка документів, касова дисципліна, і тд., ефективна робота з потенціальними клієнтами


Образование

УжНУ (Ужгородський Національний Університет)

Факультет істороії та міжнародних відносин, «Маркетинг», Ужгород
Неоконченное высшее, с 09.2017 по 05.2022 (4 года 8 месяцев)

Від себе скажу, що ця освіта відкриває двері до світу де прийдеться щоденним вивченням, пізнаванням ринку, потрібно буде правильно розробляти маркетингові стратегії, для просування продукції на ринку, та підтримки товару на топ позиціях ринку. Для цього основним є задоволення потреб споживачів, бо саме від задоволення бажань споживачів, більше продаж, чим більше продаж, тим краща стратегія маркетолога, і багато функцій цьої професії, но сюди все не впишу, саме ця професія є актуальна в 21 столітті. В столітті розквіту торгівлі, бажань споживачів, бо бажання споживача невичерпне.


Дополнительное образование

Google Digital Workshop (2019, 1 місяць)


Профессиональные и другие навыки

 • Навыки работы с компьютером
  Вмію працювати з програмами :
  1С - працював з програмою у різних сферах : касова дисципліна, інвентаризація, оформлення договорів, ознайомлення з клієнтською базою, замовлення товару, відправлення товару, тощо.
  word
  excel
 • Планування (1 год опыта)
  Средний, использую в настоящее время.
 • Переговорів (1 год опыта)
  Выше среднего, использую в настоящее время.

Знание языков

Английский — средний


Дополнительная информация

Для мене головним є розвиток, якщо є перспективи в кар'єрному рості та можливість самореалізації, натомість буду віддавати всього себе заради результату та розвитку компанії, так як від цього залежить зарплата.
Хотів би сказав ще про себе: позитивний, комунікабельний, пунктуальний (наголошував завжди :" Краще прийду на 5 хв. раніше, ніж будуть мене очікувати", так скажу, не хочеться красти в людини найдорожче), відповідальний, цілеспрямований (якщо воно того варте), спортивний ( в день 11-14 км ходьби - це стандарт, брусі стороною не обходжу)
Легко врегульовую питання з потенційними клієнтами, та маю досвід із залученням нових клієнтів та в подальшому співпрацю із ними, навіть коли виникали сумніви в якості бренду тощо, як показав опит. Займаюся продажами вже давно, почав розвивати навички продаж в інтернеті та заробляти із 16 років (6 років опиту), продаж різного типу товару: фірмовий одяг (чоловічий), авто деталі, аксесуари до гаджетів, підхід з продажу всюди був різний, так як змінювалася аудиторія, ринок продаж, та Особисте бачення.
Також дуже хотів би рости і підвищувати навички маркетолога. На практиці вивчати основні функції маркетингу і тд., також маю бажання стати театральним актором.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: