Резюме от 15 февраля 2020

Нікітенко-Конська Олена Вікторівна

Психолог, 25 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
42 года
Город:
Житомир

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Практичний психолог

с 09.2018 по наст. время (1 год 5 месяцев)
Комунальне неприбуткова підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради, Житомир (Лікування залежностей та хворих на СНІД)

Проведення дотестового та післятестового консультування, проведення індивідуальних, сімейних консультувань по проблемі залежності та співзалежності, проведення групових інформаційно мотиваційних занять, проведення групових тематичних арт-терапевтичний занять. Беру активну участь в просвітницькій роботі з персоналом, проводжу тренінгові заняття з метою профілактики емоційного вигоряння.


Образование

Житомирський університет імені Івана Франка

Практична психологія, Житомир
Высшее, с 09.1994 по 05.1999 (4 года 8 месяцев)


Дополнительное образование

Є спеціалістом методу біосугестивної терапії для корекції психосоматичних розладів та позбавлення алкогольної та тютюнової залеж (2019, 3 місяці)


Профессиональные и другие навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Маю навички роботи на комп'ютері, Word, Internet.
  • Досвід роботи з хворими на психічні розлади (13 лет опыта)
    Свободно, использую в настоящее время.

Знание языков

Английский — начинающий


Дополнительная информация

Маю високий рівень професійної підготовки.
Працювала практичним психологом в Житомирський обласній психіатричній лікарні з 2002 року. Маю 12 років досвіду роботи з хворими на психічні розлади, проводила індивідуальні та сімейні консультації, патопсихологічні обстеження з метою виявлення порушень, консультувала хворих на первинний психотичний епізод та їх родини з метою адаптації до виявленої хвороби, проводила тренінг по адаптації до голосів.
Є спеціалістом методу біосугестивної терапії для корекції психосоматичних розладів та позбавлення алкогольної та тютюнової залежності.
Приймала активну участь у науково-практичних конференціях "Актуальні питання в психіатрії:варіанти проявів психопатологічних станів та їх коморбідність", "Сучасні аспекти патоморфозу психічних розладів", "Інтегративні підходи у діагностиці та лікуванні психічних та психосоматичних розладів".
Маю 41 годину теорії і розвитку практичних навичок у семінарі "Вступ у теорію КПТ. Обстеження та формулювання у моделі КПТ" та" Базові техніки КПТ". Брала участь у міжнародному фестивалі Арт-терапії " Арт-практик".
Маю навички роботи на комп'ютері, Word, Internet.
Вільно володію російською та українською мовами, англійський початковий рівень.
Маю навички роботи в команді, відповідальна, володію організаторськими та творчими здібностями, маю високу стресостійкість.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: