Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Lyudmila

Адміністратор готелю, готельно-ресторанного бізнесу

Рассматривает должности:
Адміністратор готелю, готельно-ресторанного бізнесу, Менеджер з персоналу, Менеджер по роботі з клієнтами, Менеджер з логістики, Вчитель англійської
Вид занятости:
полная, неполная
Возраст:
38 лет
Город проживания:
Косов
Готов работать:
Буковель, Коломыя

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Опыт работы

Менеджер-керівник бренду

с 10.2019 по наст. время (6 лет 6 месяцев)
Karpatenwolle, Франкфурт на Майні (торгівля)

Створення бренду, що знаходиться в Німеччині. Відповідальність за комунікації, співпрацю та домовленості з місцевими майстрами для створення продукції бренду Karpatenwolle. Був розроблений продуманий, розроблений та створений відповідний дизайн продукції з шерсті та деревини (іграшки для дітей), налаштовано лінії виробництва. Проведено професійну фотосесію та створення власного веб-сайту.

В.о. Начальника відділу ведення ДРВ

с 10.2007 по 02.2026 (18 лет 5 месяцев)
Косівська районна державна адміністрація, Косів (Державні організації)

Керівництво відділом. Наповнення бази даних, захист інформації, забезпечення ПЗ робочих станцій, ведення звітності, адміністрування. Ведення діловодства, працювала з великим обсягом документації та контролем виконання документації, робота з комп'ютером у базі даних, робота в інтернеті, Microsoft Word, Microsoft Excel, OpenOffice; формування та ведення звітності (отримання звітів з підпорядкованих організацій), робота з організаціями, установами району, сільськими радами, дільничними виборчими комісіями та зі зверненнями громадян і т.п.. Вміння працювати в команді, налагоджувати контакт з різними людьми, легко вирішувати конфліктні ситуації чи розбіжності. Володіння англійською мовою, перекладач.

Образование

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

"Публічне управління та адміністрування", Івано-Франківськ
Высшее, с 2022 по 2024 (2 года)

Факультет публічного управління та адміністрування готує фахівців для органів державної влади, місцевого самоврядування та громадського сектору. Спеціальність 281 забезпечує знання з менеджменту, права, економіки та електронного урядування. Випускники працюють державними службовцями, менеджерами, радниками або аналітиками.
Основні напрямки навчання включають:
Стратегічне планування: розробка стратегій розвитку територій та підприємств.
Державна служба: кадрова робота, діловодство та управління персоналом в органах влади.
Адміністративні послуги: надання послуг населенню.
Електронне урядування: цифровізація управління.

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Початкове навчання та англійська мова, Івано-Франківськ
Высшее, с 2002 по 2009 (7 лет)

Також навчалася у педагогічному коледжі, студентом працювала волонтером у МЦ (молодіжний центр), засновником якого була американка Кавіта Пулапулі. Мала можливість спілкуватися з іноземцями та допомогти дітям, студентам знайти свої вподобання та реалізовувати мрії.

Дополнительное образование и сертификаты

2020 рік

2020 рік

Знания и навыки

  • MS Excel
  • MS Word
  • MS Office
  • Користувач Internet
  • Організаторські здібності
  • OpenOffice
  • Діловий етикет
  • Грамотна усна і письмова мова, діловодство
  • Навички ведення переговорів та ділової переписки
  • Вміння вирішувати конфліктні ситуації
  • Знання англійської мови

Знание языков

  • Английский — выше среднего
  • Украинский — свободно

Дополнительная информация

1. Розмовляю англійською мовою на прогресивному рівні - Компанія Профі-Центр - Акредитована школа з вивчення англійської мови за Методом Калана в Україні від Callan Method Organisation London, сертифікований центр підготовки до іспитів "Cambridge English" від Екзаменаційного департаменту Кембріджського університету.
2. Маю великий досвід з підпорядкуванням та співпрацею людей, легко знаходжу контакт з людьми.
3. Закінчила навчання Київської бізнес школи по готельному бізнесі.
4. Працювала з великою кількістю документації, веденням номенклатури справ і контроль їх виконання.
5. Працюю на комп'ютері: робота в інтернеті, Microsoft Word, Microsoft Excel, OpenOffice.
6. Маю досвід роботи менеджера Karpatenwolle.

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: