Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Катерина

Керуючий відділенням банку

Рассматривает должности: Керуючий відділенням банку, Директор відділення
Вид занятости: полная
Возраст: 40 лет
Город: Винница
Рассматривает должности:
Керуючий відділенням банку, Директор відділення
Вид занятости:
полная
Возраст:
40 лет
Город:
Винница

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Опыт работы

Керівник відділення банку

с 06.2024 по наст. время (1 год 9 месяцев)
АТ А-Банк, Вінниця (Фінанси, банки, страхування)

організація продажу всього спектру банківських продуктів та послуг корпоративного та роздрібного бізнесу;

координація роботи по залученню клієнтів та посилення конкурентоспроможності відділення, особисте залучення клієнтів;

забезпечення прибуткової діяльності відділення, виконання планових показників, приріст комісійного доходу;

підтримка і розвиток відношень з існуючими клієнтами, забезпечення надання їм високоякісного сервісу;

Фін. консультант

с 12.2021 по 06.2024 (2 года 7 месяцев)
Абанк, АТ, Вінниця (Фінанси, банки, страхування)

Залучення на продукти банку та обслуговування клієнтів фізичних осіб та ФОП.
Починала працювати Спеціалістом з обслуговування клієнтів.В 2023 році успішно переведена на посаду Фінансовий консультант та зарахована до кадрового резерву.
В період моєї роботи стажувала,а потім виконувала обов'язки наставника для новачка(Бойчук Анастасія),який на сьогодення успішно працює вже в якості Фінансового консультанта.
В першому кварталі 2024 року отримала відзнаку як найкращий працівник за "Подяками клієнтів".

Головний менеджер

с 02.2016 по 05.2021 (5 лет 4 месяца)
Благо, Вінниця (Фінанси, банки, страхування)

Керування групою ломбардних відділень(в підпорядкуванні більше 20 людей),підбір та навчання персоналу.Розвиток бізнесу в 3-х різних направленнях: Заставне кредитування,беззаставне кредитування та продажі.
В 2019 році в якості керівника отримала відзнаку від компанії за перемогу у номінації "Кадри вирішують все"

Клієнт-менеджер

с 09.2007 по 09.2014 (7 лет)
ПАО КБ ПриватБанк, Макіївка (Фінанси, банки, страхування)

Образование

ДонНУЕТ

Обліково-фінансовий, банківська справа, Донецьк
Высшее, с 2003 по 2009 (6 лет)

Знания и навыки

  • MS Office
  • 1С:Предприятие
  • Terrasoft CRM
  • Продажи B2B

Знание языков

  • Украинский — свободно
  • Английский — средний

Дополнительная информация

Водійське посвідчення категорії В.
Внутрішньо переміщена особа.

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: