Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
Резюме от 1 мая 2024 Файл

Діана

Фотокореспондент, журналіст сайту або видання, помічник, волонтер, копірайтер

Возраст:
25 лет
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон , эл. почту, Facebook и Instagram.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Загруженный файл

Файл содержит еще 2 страницы.

Версия для быстрого просмотра

Это резюме размещено в виде файла. Эта версия для быстрого просмотра может быть хуже, чем оригинал резюме.

РЕЗЮМЕ

Гнідко Діана Романівна

Народилася 14 лютого 1999 року в м. Київ.
Незаміжня.
Домашня адреса: м. Київ, вулиця Федора Ернста 6, кв. 163.
Контактний телефон: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»).
Навчання: 2005-2016 рр. – спеціалізована школа №43 з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу «Грааль».
2016-2021 рр. – Національний авіаційний університет (спеціальність «Журналістика»).
Додаткові відомості:
У 2017 році пройшла курс навчання «Базовий курс фотографа», фотостудія «StudiaFoto». Маю досвіт роботи з фотоапаратом Nikon D5100. Працюю з фото редакторами: Snapseed, Lightroom, AirBrush, Adobe PS Express та ін.

З 4 по 24 червня 2018 року проходила творчу практику на телеканалі СТБ в програмі «Цієї миті рік потому», в якості кастинг-менеджера. Шукала героїв для проєкту.

У листопаді 2018 року проходила стажування на сайті телеканалу ПравдаТут, в якості контент-менеджера. Публікувала новини на сайт та в соціальні мережі.

У липні 2019 року була членом комісії на парламентських виборах.

З листопада 2020 по квітень 2021 року працювала контент-менеджером (писала пости про чоловічі годинники та публікувала їх в соціальні мережі).

У 2021 році стала учасницею жіночої організації «Girl2leaderUkraine» та отримала сертифікат.
З квітня по серпень 2022 року була контент-менеджером та копірайтером благодійного фонду Destiny UA (шукала матеріал та писала тексти).

З лютого 2023 року є волонтером БО БФ «ЮЕЙ Відновлення України» (пишу пости в соціальні мережі, фотографую, монтую відео та публікую їх в різні соціальні мережі, працюю з поштою та документами).

Маю досвід роботи в ресторанному бізнесі більше 5-ти років (офіціант, адміністратор, помічник директора закладу).

Я відповідальна, завжди дотримуюсь усіх дедлайнів. Вмію слухати і працювати з великим обсягом інформації. Я самостійна, неконфліктна та уважна.
Можу виконувати різну роботу. Максимально спокійна.
Завжди знайду тему для написання текстів. Почитати мої тексти можна в соціальних мережах. Внизу декілька моїх текстів як приклад.

Посилання на соціальні мережі: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Претендую на посаду: журналіст сайту або видання, фотокореспондент, волонтер, копірайтер, спічрайтер.

Портфоліо

З Днем Незалежності, моя країно!
Ти ще така молода, а вже скільки всього бачила. Ненависть, агресію, втрати, біль, відчай, але не здалась і не здаєшся.
Україна - це прекрасні та великі поля пшениці, соняшників, маків. Це могучі гори Карпат та Криму, а ще ліси, які наповнюють тебе енергією та силою. Це шум Азовського та Чорного морів. Це смак справжнього борщу, вареників, голубців. Київський торт, який купуєш лише в особливі дні.
Це можливість відвідувати старі музеї, замки, фортеці, собори. Це говорити, слухати, творити, мріяти, рухатись вперед. Пісні, які переспівувало не одне покоління, але від яких досі перехоплює подих. Одна з найгарніших мов світу. Це величезна кількість медалей. Нагороди. Це люди. Це країна великих можливостей. Це саме та країна, яка займає особливе місце в твоєму серці і на карті світу. Завжди. Де б не був.
Україна - така гарна, могутня, мудра, весела, щира, відважна, рішуча і завжди бориться до останнього за своє. Це про людей. Про українців. Яка країна - такі і люди. Народ - душа та сили будь якої країни. Наші люди з душею, добрим серцем та вірою у перемогу. Це точно. Я безмежно люблю свою країну і пишаюсь, що я українка.
Друзі, як же прекрасно, що ми живемо в молодій, прекрасній, а головне - НЕЗАЛЕЖНІЙ країні. Давайте не забувати про це. Світле майбутнє лише у наших руках. Ніякий президент не виведе нас на шлях, якщо ми самі не почнемо бодай щось робити.
З твоїм днем, Батьківщино!

Стаття

Поїхати, щоб повернутись!

Україна – молода, перспективна, з неймовірно гарною мовою держава. Та з кожним роком вона все більше втрачає свій народ. Але чому? Ми маємо не поганий врожай. Наші товари експортують до різних країн світу. У нас поліція, як у Європі, система освіти скоро стане, як в європейських країнах. Навіть безвізовий режим отримали.
Та чому ж Україна втрачає свій народ. Лише тому, що не має європейського коріння? Лише через те, що «старші сини» крадуть у неї з гаманця гроші , а там де були її вишневі сади будують заводи, а «доньки» годують неякісною їжею? Тому ви їдете за кордон, неначе, там ваша справжня домівка і вас там дуже чекають. Але ж по правді, ви там нікому не потрібні.
Причини еміграції:
За статистикою Світового конгресу українців, сьогодні приблизно 20 мільйонів українців проживають за кордоном. На думку директора міського Центру зайнятості Ігоря Вознюка, причина – в економічному чиннику: за останні роки наша держава посіла одне з останніх місць в Європі, як за рівнем середньої, так і мінімальної зарплати. І незабаром це число зросте — адже майже 60 відсотків українців віком від 18 до 35 років хочуть виїхати працювати в країни з кращим економічним та політичним розвитком. І хоч реалізовує це бажання лише кожен сьомий — хвиля еміграції з кожним місяцем набирає обертів.
Головними причинами можливої еміграції в грудні 2016-го українці назвали пропозицію прибуткової роботи (28%) і збройний конфлікт (27%). Далі йдуть економічні проблеми в країні (19%) і сімейні обставини (18%). Замикають список згадуваних причин можливої еміграції відсутність умов для самореалізації (9%) і політична нестабільність (7%). Третина українців (29%) заявила, що ніякі обставини не змусять назавжди покинути країну. Тобто, більшість просто шукає гарну та стабільну роботу.
Політики , журналісти щодо масової еміграції українців:
"Залишаючи ж країну в пошуках кращого світу, ми капітулюватимемо. Не як окремі сім'ї, хлопчики і дівчатка, а як покоління. Не став господарями у себе, у інших ми приречені стати в кращому випадку гостем, в гіршому – чужаком другого сорту", – пише народний депутат Мустафа Найєм.
"Якщо хтось думає, що тут він не хоче нічого робити для кращого життя, а ось в іншому місці все вже зроблено, і там то він попрацює ... у мене для вас погані новини. Якщо ви не хочете нічого робити – то проблема в вас, не в місці ", - відреагував заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедов.
"В кінці кінців – еміграція – це вибір і право кожної особистості і засуджувати можуть лише ті, хто такий вибір зробити не здатний. Питання не у тому де ти живеш, а у тому де ти можеш реалізуватись і принести більше користі для суспільства у тому числі своєї Батьківщини. Зрештою еміграція може бути як і все в житті тимчасовим ", - написала журналістка Мирослава Гонгадзе, вдова убитого Георгія Гонгадзе, яка в 2001 році отримала політичний притулок у США.
Країни, які найбільше приваблюють:
Переважно більшість їдуть до Польщі. Там завжди пропонують гарну роботу з пристойною зарплатою. До того ж українці не бояться виконувати навіть брудну роботу. Навіть більшість там залишаються жити.
Набуває популярності Канада. Там навіть є райони де проживають лише українці.
Також наших громадян приваблює Америка. Не дивлячись на досить високу заробітну плату, жити там дорого, але на мою думку, перспективно. Можна працювати погодинно і отримувати також непогані гроші. Наприклад, дитина яка там народилася, отримує одразу американське громадянство. Але тут є і мінус, люди не завжди хочуть повертатися назад.
З кожним роком наші земляки вирушають у пошуках кращого життя до різних країн світу. Знайомий нашої сім'ї вже третій рік працює в Африці кухарем. Не дивлячись на моральну тяжкість, він отримує задоволення від своєї роботи. І таких людей багато. Люди не бояться відкривати нові країни для свого заробітку.
Заробітна плата українців:
Кожна робота оцінюється по - різному. Неабияку роль грає, чи влаштувались ви офіційно чи лише для заробітку.
Загалом 37,7% мають вищу освіту, а 53,94% – середню освіту, і лише 8,4% мають початкову професійну освіту або нижчу (наприклад, неповну середню).
Переважна більшість мігрантів виконує прості фізичні роботи, що не потребують кваліфікації (70,7%), а середній час роботи на тиждень складає 54 години, що набагато більше , ніж для поляків. Середньомісячний чистий дохід становить близько 2,1 тис. злотих (13 тис. гривень). Найбільше заробляють мігранти, які працюють в ремонтно-будівельному секторі (2,729 злотих).
Наслідки еміграції:
Голова Європейського конгресу українців, перший заступник голови Світового конгресу українців Ярослава Хортяні відповіла на питання: «Які наслідки для країни може спричинити чергова хвиля еміграції?»
- Наслідки відчутні вже зараз. В Україні бракує кваліфікованих кадрів та працездатного населення. Єдина надія — на те, що в найближчі 10 років ці люди повернуться на Батьківщину. І привезуть сюди нові технології, знання та вміння.
-Україні дуже важливо подбати зараз про своїх мігрантів, бо кошти, які надсилають емігранти сюди, наповнюють велику частину ВВП країни. Так, за даними Національного банку України, за минулий рік із Польщі було передано в Україну 54 мільярди гривень. І це лише з однієї країни!
Отже, майбутнє Батьківщини у наших руках, адже зовсім не важко прибрати після себе сміття, берегти природу, курити у відведених місцях, обережніше їздити на дорогах. Мирно вирішувати конфлікти, та головне, щоб наша влада змінилась, і щоб потроху наша країна змінювалась та ставала на шлях до Європи, а українці були впевнені, що гарну роботу можна знайти на Батьківщині, почали менше емігрувати. Тобто зберегти Україну та її народ.

Діана Гнідко

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: