Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
Резюме от 26 сентября 2023 Файл

Алексей

Junior SQL developer

Возраст:
25 лет
Город проживания:
Харьков
Готов работать:
Удаленно

Контактная информация

Соискатель указал телефон, эл. почту и Facebook.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Загруженный файл

Версия для быстрого просмотра

Это резюме размещено в виде файла. Эта версия для быстрого просмотра может быть хуже, чем оригинал резюме.

OLEXIY SHLIUIEV
SQL DEVELOPER 39600, KREMENCHUK, UKRAINE [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

DETAILS PROFILE
39600, Kremenchuk 2 years of experience in IT industry performing DBA, Design and Development using SQL
Ukraine Server 2005/2008 R2/2012.
[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Experience in creating and managing database objects like tables, views, stored
[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
procedures, triggers, user defined data types and functions. Implementing SQL Server
security and Object permissions.
LINKS
Have experience in performance tuning, T-SQL query optimization and solving blocking
LinkedIn issues.
Facebook A team player with excellent interpersonal, communication and presentation skills.
Telegram
EMPLOYMENT HISTORY
SKILLS Engineer programmer at Globino Meat Processing Plant, Hlobyne
Computer Skills August 2020 — December 2020
Refinement of the functionality of NOT a typical configuration of the "Universal" software
SQL package Softpro (Kharkiv).

T-SQL Development and maintenance of additional modules.

Microsoft Office Development of interfaces for data exchange with other systems.

Users supports.
Git

Python SQL Developer at LLC Finance-Line, Kyiv
February 2022 — November 2022

HOBBIES Creating reports in SQL Server Reporting Services SSRS.

Traveling, visiting creative events Refinement and optimization of existing reports.
and master classes, riding a
Wrote SQL statements and stored procedures.
bicycle, swimming and etc.
User support.

EDUCATION
Bachelor, NTU "Kharkiv Polytechnic Institute", Kharkiv
December 2018 — June 2020
Faculty of Computer and Information Technologies.

Computer engineering.

National Taras Shevchenko University of Kiev, Kyiv
September 2016 — December 2018
Faculty of Radio Physics, Electronics and Computer Systems.

COURSES
CCNA: Switching, Routing and Wireless Essentials, Cisco Networking Academy
September 2016 — December 2016

REFERENCES
References available upon request

Другие резюме этого кандидата

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты

Кандидаты в категории

Кандидаты по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: