- 982
Хіт-парад найпопулярніших функцій Системи управління наймом
Через кадровий голод минулий рік видався непростим для фахівців з підбору персоналу. Та Work.ua докладав чималих зусиль, щоб полегшити їм роботу. Згадаймо, без яких функцій СУН не обходився жоден день рекрутерів та як саме вони їм допомагали.


Майже 1,5 року тому команда Work.ua презентувала Систему управління наймом (СУН). Її головне завдання — організувати процес рекрутингу в компанії, позбавити хаосу і скоротити час пошуку релевантних кандидатів.
Протягом цього часу ми ретельно відстежували, якими можливостями системи рекрутери користуються частіше, якими рідше, а також провели опитування. На основі цих даних склали хіт-парад найпопулярніших функцій СУН. Усього в перелік потрапили 6 функцій. Нагадаємо, чим же зручна кожна з цих можливостей.
1 місце: Пропонування вакансії
Саме ця функція посіла перше місце в переліку найпопулярніших, нею користуються 48% респондентів. Це і не дивно, адже запропонувати вакансію можна швидко просто на сторінці резюме й у СУН. Кандидат отримає пропозицію в той канал, який він вибрав: поштою, в Telegram, Viber, push у застосунок чи повідомлення на сайті.
Крім того, ви нізащо не загубите потенційного співробітника — його контакти, резюме та інші дані автоматично зберігаються у СУН.
2 місце: Додавання коментарів
22% опитаних частіше за інші використовують функцію додавання коментарів. І це надзвичайно зручно. Зберігаючи кандидата, ви можете написати будь-що: розгорнутий текст, чому саме цей шукач підходить на ту чи іншу посаду, коротку нотатку про його хард скіли, швидкий коментар «Не підходить», «Не відповідає», «Співбесіда» тощо.
Коментарі до кандидата від компанії за весь час зберігаються в одному місці, до них можна повертатися. Ви бачите свій останній коментар до кандидата в загальному пошуку — найсвіжіший та найактуальніший. А ще коментарі можна додавати не лише до кандидата, але й до якоїсь події: до відгуку або етапу «Співбесіда» у воронці найму.
3 місце: Пошук у месенджерах
Для 10% учасників опитування пошук у месенджерах є незамінною функцією. Вона дозволяє встановити зв’язок з людиною через найзручніший для вас сервіс: WhatsApp, Viber, Telegram.
Не треба копіювати номер, переходити в месенджер, шукати, достатньо натиснути на потрібні кнопочки й вуаля — ви на зв’язку з шукачем. Кнопки можна знайти у профілі кожного кандидата в Системі управління наймом Work.ua — у розділі з контактною інформацією та на вкладці «Резюме та відгуки», а також у результатах пошуку за кандидатами.
4 місце: Написати повідомлення через Work.ua
Для 7% рекрутерів функцією №1 є написання повідомлень. У СУН за лічені хвилини можна дати зворотний зв’язок, відмовити чи написати важливого листа кандидатам. Це особливо виручає, коли на одну вакансію приходить десятки, сотні відгуків.
Написання повідомлень у СУН автоматизує цей рутинний процес. Усього в один клік ви згенеруєте лист з відмовою чи повідомлення із запрошенням та надішлете його шукачу.
5 місце: Пошук у соцмережах
У наші дні особиста сторінка людини в соцмережах у більшості випадків є віддзеркаленням її особистості. І роботодавець, перш ніж покликати кандидата приєднатися до своєї команди, прагне розібратися не лише, який перед ним фахівець, але і яка людина. І 7% менеджерів з найму найчастіше використовують можливість СУН шукати кандидатів у Facebook і LinkedIn. Ця функція міститься у профілі кандидата.
6 місце: Зміна етапу у воронці
Серед інструментів СУН важливе місце (хоч і останнє в цьому переліку) посідає воронка найму. Нею часто користуються 6% опитаних авторизованих роботодавців Work.ua.
Воронка СУН не проста, а гнучка. Окрім того, що вона має стандартні етапи, якими проходять кандидати — «Нові», «Для контакту», «Співбесіда», «Прийнятий», «Не підійшов», кожна компанія може налаштувати воронку під свої потреби. Тут можна змінювати кількість чи послідовність етапів, які потрібно пройти кандидату для отримання роботи, додавати нові тощо.
Також учасники опитування зазначили, що часто телефонують кандидатам через СУН, тоді як переважна більшість рекрутерів користується усіма перерахованими можливостями. Поділіться, будь ласка, в коментарях, якими функціями Системи управління наймом найчастіше користуєтеся ви, і як саме СУН допомагала минулого року з пошуком найкращих кандидатів.
To leave a comment, you need to sign in.