Job from April 26, 2024 Apply without resume

Водій

18 000 – 20 000 UAH, Залежить від кількості робочих змін

Давиденко В.М., ФОП
Transportation and logistics; 10–50 employees

Brovary, вулиця Олімпійська, 101.
3.2 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Керування транспортними засобами Відповідальність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования: Знання Києва, водій категорії ВС, відповідальний.

Условия работы: Повна зайнятість, графік 6×2.

Обязанности: Водій категорії ВС, адресна доставка побутової техніки по м. Києв. Без функцій погрузка- вигрузка.

Всі питання по телефону 0973396285, 0635197681 Віталій.

Similar jobs

Водій-експедитор зі своїм авто (бус)
30 000 – 40 000 UAH, Байк-Нау, ТОВ, Brovary

Водій-експедитор кат. С1 у Требухів
Домінос Піца Юкрейн, ТОВ, Brovary

Водій кат. СЕ (с. Нова Басань)
Український аграрний холдинг, Brovary

Водій (DAF, довгомір відкритий, бортовий)
37 000 UAH, Пульсар Констракшн, ТОВ, Brovary

Водій
27 000 UAH, Білоцерківська агропромислова група, Brovary