Job from May 1, 2024

Диспетчер-касир (автобусні білети)

10 000 – 20 000 UAH, ДОГОВОРНАЯ

Нова Україна, ТТК
Transportation and logistics; 10–50 employees

Kyiv, вулиця Симона Петлюри, 28.
2.1 km from centerFind on the map

Георг Хахута
0987059474

Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Требования: Продаж автобусних білетів на міжнародні напрямки

Условия работы: В Офісі компанії на автовокзалі в касі

Обязанности: Відповідати на дзвінки і продавати білети, давати консультації!

Уміння працювати з документами, системою бронювання і так далі.

БЕЗ ДОСВІДУ ПРОСИМО НЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ, це специфічна робота!

Similar jobs

Диспетчер зі знанням англійської, Sales manager (Logistics, USA)
100 000 – 200 000 UAH, Homeland Transport, Kyiv

Менеджер з логістики, диспетчер
25 000 UAH, Бетоненерго, ТОВ, Kyiv

Логіст, диспетчер (США)
27 000 – 50 000 UAH, Fox Carriers, Kyiv

Диспетчер таксі
Експрес-Т, Kyiv

Диспетчер (з навчанням)
Пас-Транс, ТОВ, Kyiv