Resume from March 23, 2023PRO

Personal information hidden

This job seeker decided to hide his personal information and contact info, but you can send a message to him or suggest a job to him.

This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: www.work.ua/resumes/4414192/

Менеджер з продажу, оператор call-центру, продавець в магазин, консультант, 15 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
City of residence:
Vinnytsia
Ready to work:
Dnipro, Kharkiv, Kyiv, Lviv, Odesa, Remote, Vinnytsia, Zaporizhzhia

Contact information

This job seeker has hidden his personal information, but you can send him a message or suggest a job to him if you open his contact info.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.


Work experience

Менеджер по продажам, оператор колл-центра

from 05.2016 to now (6 years 10 months)
Телекомунікації, зв'язок

Продажа по телефону услуг компании

Агент

from 05.2011 to 12.2011 (7 months)
Агент нерухомість, Винница (Нерухомість)

обмін, купівля-продаж нерухомості


Education

Педуниверситет

Дошкольный, Винница
Higher, from 1993 to 1996 (2 years 9 months)

Незаконченное


Additional education

Психология (с 2012, психологические тренинги)


Professional and other skills

Computer skills
Відмінне знання комп'ютера, офісні програми, висока швидкість набору, красива граматично правильна письмова і усна українська і російська мова. Також знання психології, вміння спілкуватися з кліентами, переконувати.


Language proficiencies

  • Russian — fluent
  • Ukrainian — fluent
  • English — average

Additional information

Зараз шукаю лише віддалену роботу. Мої переваги - комунікабельність, грамотність, інтелектуальність, вміння знаходити спільну мову з клієнтами, працювати з людьми. Я приємний співрозмовник, привітна, маю приємний голос, грамотну мову і природний хист до спілкування допомагають мені викликати до себе прихильність людей, донести інформацію, переконати, і досягти бажаного результату у переговорах. Я володію хистом у спілкуванні, вмію ефективно пропонувати і як результат - продавати, застосовую на практиці знання, отримані на тренінгах з продажів та ефективного спілкування. Я доброзичлива, інтелектуальна, володію культурою спілкування, етикетом, письмовою і усною грамотною українською та російською мовами, спілкуюся з клієнтами з приємністю, вмію презентувати і переконувати, відношуся до роботи з відповідальністю, прагненням поліпшити, внести в робочий процес нові і ефективні ідеї, які просувають роботу або бізнес на якісно новий рівень. Маю досвід роботи в call-center в продажах, в сфері обслуговування, консультування, інформування, підключення послуг, обслуговування, технічної, інформаційної підтримки, холодні дзвінки, теплі дзвінки. Володію творчим потенціалом.


More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: