Resume from May 7, 2021 PRO

Геннадій

Водій, логіст, колектор з боргу, Мерчендайзер, ТП, банківський працівник, 25 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
30 years
City:
Kyiv

The job seeker has entered a phone number, email and address.

Work experience

Личный Водитель

from 05.2020 to 02.2021 (9 months)
ЧП Кучеренко, Киев (ИТ Технологии)

Личный водитель, перевозка всего офиса по робочим вопросам.

Водий

from 01.2020 to 05.2020 (4 months)
Такси Uber, Киев (Перевозка пасажыров)

Коректная и временная перевозка пасажыров

СуперВайзер

from 05.2019 to 11.2019 (6 months)
ТОВ Т.В.К. СЕРВІС, Житомир (Торгівля)

Відкрив багато нових ТТ для фірми, працював на Результат!
Так ЗАВЖДИ!
завжди на хороший результат треба працювати)

Логіст

from 10.2017 to 10.2018 (1 year)
ФОП ПШЕНИЧНИЙ, Житомир (Торгівля)

Завжди справлявся з усіма поставленими задачами на РЕЗУЛЬТАТ!)
Будь яке робоче завдання це шанс проявити себе досконало!

Колектор

from 05.2015 to 12.2015 (7 months)
Приватбанк, Житомир (Фінанси, банки, страхування)

"Коректна" робота з клієнтами-боржниками, таємне діставання інформації для керівників, перевірив багато факторів повернення боргів фінансовим спілкам!

Трейдер

from 05.2013 to 11.2015 (2 years 6 months)
FOREX, Біржа, Винница (Фінанси, торги на Біржі)

Досконалі ставки і торги на валютних парах це хороший результат, але мало хороших Інвесторів які все це розуміють.
Працюємо...

Education

Житомирський Технічний Коледж

Оператор ЕПК, Секретар керівника, діловодство, документообіг, Житомир
Specialized secondary, from 2009 to 2012 (2 years 9 months)

Зв'язано з усіма видами документів, допомога по всім питанням керівнику, будь яка робота в офісі та по виїзду.
Добре знаю ПК, Працював вже на навчанні, ВСЕ ДОБРЕ)

Additional education and certificates

БІРЖЕВІ ТОРГИ - ФОРЕКС

2012, 3 місяці

Knowledge and skills

Здатність до навчання Професійно керую АВТОМОБІЛЕМ

Language proficiencies

Russian — above average

Disability

3rd degree.
Цукровий діабет з 3 х років

Additional information

Я ДУЖЕ СПРОМОЖНИЙ РОБІТНИК, ШВИДКО ЯК ХОМІЛЕОН ПРИСПОСОБЛЮЮСЯ ДО НОВОГО, РОБОТИ ВЗАГАЛІ НЕ БОЮСЯ, ДУМАЮ, ЩО Я ВАМ ПОТРІБЕН!
ВПЕРЕД І З ПІСНЬОЮ, ДО ВАС!)