Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 20 травня 2024
InterContinental Kyiv

Хостес

  • InterContinental Kyiv

    Готельно-ресторанний бізнес; 250–1000 співробітників
  • Київ, вулиця Велика Житомирська, 2А.
    0,7 км від центруНа мапі
  • Повна зайнятість. Також готові взяти студента.
  • Англійська — середній
Вакансію зараз переглядають 2 шукача. Відгукніться першим!
  • Відповідальність
  • Ресторанне обслуговування
Показати всі навичкиЗгорнути навички

Опис вакансії

InterContinental Kyiv Hotel is looking for a Hostess who enjoys providing the best service to the hotel’s Guests

Duties and responsibilities include but are not limited to:

  • Provides top-quality service in the restaurant in accordance with the hotel standards
  • Promotes restaurant services
  • Providing guests with the best service
  • Communication with guests

Requirements:

  • Job experience within a restaurant/bar for 6 months
  • English — Upper Intermediate level

We offer:

  • Experience in a global international company and one of the best hotels in Europe
  • Official employment
  • Excellent team of professionals
  • Possibility for personal and professional development
  • Meals during the working day included

Готельно-ресторанний бізнес, 250–1000 співробітників

Більше про компанію

Схожі вакансії

Усі схожі вакансії