Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансия от 15 мая 2024

Senior Administrative Assistant (Fluent in Chinese, English)

  • Salary are discussed with successful candidates
  • Deyi

      Образование, наука; 10–50 сотрудников
    • Киев
    • Fanny Cheng
      +852 9882 3773
    • Полная занятость, неполная занятость. Опыт работы от 1 года.
    Вакансию сейчас просматривает 1 соискатель. Откликнитесь первым!

    Описание вакансии

    Requirements:

    • Fluent or average in Chinese, English or Spanish language
    • Well-developed communication skills and administrative experience preferred.
    • All age, nationality, level of education and working experience are welcomed.
    • Strong work ethic and good personality.
    • Passionate and dedicated to work, courteous communication, responsible and take ownership of your work, willingness to learn and work hard.

    Work conditions:

    Responsibilities:

    • To communicate with the director and work for him
    • All about the administration work
    • To manage the institute when the director out of town
    • Maybe need to work in Spain

    Deyi

    Образование, наука, 10–50 сотрудников

    Больше о компании

    Похожие вакансии

    Все похожие вакансии