Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансия от 23 апреля 2024 Отклик без резюме

Web designer

24 000 – 30 000 грн

Smart Tech Systems Limited
IT; 10–50 сотрудников

Удаленная работа

Полная занятость, неполная занятость. Также готовы взять человека с инвалидностью, ветерана, пенсионера. Опыт работы от 2 лет.

Английский — средний

Вакансию сейчас просматривает 1 соискатель. Откликнитесь первым!
Figma Responsibility Marketing Design Website design Animation creation UI design UX Design Mobile design Material design Mobile application design
Показать все навыкиСвернуть навыки

Описание вакансии

We are hiring a designer to join our team. Your responsibility will be to design custom websites, mobile apps, banners, etc., for our customers and us.

Must requirements:

  • Experience in mobile apps UI/UX in Figma.
  • Website design.
  • Banners and basic animation abilities.
  • Marketing and sales sense to design attractive materials.

Working terms

  • 5 days a week.
  • 9:00 — 18:00.
  • Work from Home.

Похожие вакансии

Художній редактор у видавництво
Vivat, видавництво, Удаленно

Web (UI/UX) Designer
24 000 – 34 000 грн, DevIT Group, Удаленно

Web designer (HTML, CSS, JavaScript)
45 000 – 65 000 грн, BrightestMinds, Удаленно

Middle UI/UX Designer
Mysterytag, Удаленно

Middle Designer (graphic, web, motion)
EASYFEET, Удаленно

Все похожие вакансии