22 кандидата за 3 месяца Meal manager в Одессе
Рассматривает должности: MEAL-менеджер, Project-менеджер, Менеджер проєктів, еще 6 должностей
65 000 грн
Василь, 33 года, Одесса, Харьков
Высшее образование · Полная занятость
- Начальник відділу комунікації та аналітики, Мирне Небо Харкова, БФ, БО, 2 года
- Соціальний працівник, Карітас Харків, БФ, БО, 1 год 6 месяцев
Розміщуйте вакансію безкоштовно щомісяця
Відскануйте QR-код, завантажте та увійдіть в застосунок, щоб отримати безкоштовну публікацію. Завантажте та увійдіть в застосунок, щоб отримати безкоштовну публікацію.
Рассматривает должности: MEAL-менеджер, Менеджер, координатор, адміністратор, фахівець, Фахівець з закупівель, еще 4 должности
50 000 грн
Тамара, 45 лет, Одесса
Высшее образование · Полная занятость
- Учитель фізики, Чорноморський ліцей 2, 24 года
Рассматривает должности: Фахівець з моніторингу, Економіст, менеджер, адміністратор, Адміністратор, еще 5 должностей
Євгенія, 36 лет, Одесса
КУЗНЕЦОВА ЄВГЕНІЯ ІСАЇВНА Адреса проживання: пров.Квітковий 10 Номер телефону: Пошта: Освіта Одеський національний економічний університет 2007 - 2012 рр., факультет міжнародної економіки...
Рассматривает должности: MEAL-менеджер, MEAL Specialist, Data Analyst (Monitoring, Evaluation, Power Query), Фахівець з моніторингу, еще 2 должности
Oleksii, 51 год, Одесса, Львов, Харьков
OLEKSII SEMENKO MEAL&Health Information Systems Specialist | Data Analyst Monitoring & Evaluation | Power Query, Power Pivot Excel Kharkiv, Lviv, Odessa Ukraine MEAL Specialist & Data Analyst with...
Рассматривает должности: Фахівець з моніторингу, Адміністратор, Офіс-менеджер, еще 7 должностей
20 000 грн
Валерия, 56 лет, Одесса, Николаев
Высшее образование · Полная занятость
- Заступник начальника відділення, Укрпошта, 4 года 6 месяцев
Еще 2 резюме этого кандидата
- Логіст , 22000 грн, Николаев, 6 дней назад
- Помічник інспектора кадрів , Николаев, 1 неделю назад
- Визитка
Рассматривает должности: Спеціаліст з моніторингу, MEAL-менеджер, Бухгалтер з первинної документації, еще 1 должность
40 000 грн
Тетяна, 41 год, Одесса
Полная занятость
Еще 1 резюме этого кандидата
- Бухгалтер з первинної документації , Одесса, Удаленно, 1 неделю назад
Рассматривает должности: Фахівець з моніторингу, Регіональний менеджер, Редактор, еще 7 должностей
50 000 грн
Анна, 32 года, Одесса, Киев
Высшее образование · Полная занятость, неполная занятость
- Фахівець по роботі з клієнтами, ПроКредит Банк, 1 год 10 месяцев
- Спеціаліст по роботі з клієнтами, ПриватБанк, 8 лет 2 месяца
Рассматривает должности: Фахівець з моніторингу, Координатор соціальних проєктів, Менеджер проєктів
Тетяна, 50 лет, Одесса
ТЕТЯНА ЖАНТАЛАЙ PM/Керівниця соціальних проєктів Контактна інформація • Місце проживання: м. Одеса, готова до релокації. • Телефон: • Email: • Facebook: ПРОФЕСІЙНИЙ ПРОФІЛЬ Менеджерка соціальних...
Еще 2 резюме этого кандидата
- Менеджер соціального проєкту , Одесса, 1 неделю назад
- Грантовий менеджер , Одесса, 1 неделю назад
Рассматривает должности: Фахівець з моніторингу, Менеджер з продажу, Оператор контакт-центру, еще 6 должностей
Олександр, 19 лет, Одесса
Среднее специальное образование · Полная занятость, неполная занятость
Образование: 01.2025 - 01.2029: Кібербезпека та захист інформації (131) (Одеська юридична академія, Одеса).
Рассматривает должности: Спеціаліст з моніторингу, Кейс-менеджер, Менеджер по роботі з клієнтами, еще 7 должностей
30 000 грн
Тетяна, 46 лет, Одесса
Полная занятость, неполная занятость
- Адміністратор, Дитячий садок, 4 месяца
- Психолог кейс менеджер, администратор шелтора впо, Бф Романі Збора, 2 года 2 месяца
Рассматривает должности: Менеджер з моніторингу, Операційний менеджер (впровадження та використання інструментів штучного інтелекту), Логіст, еще 7 должностей
Денис Ветеран 33 года, Одесса, Киев, Удаленно
Среднее образование · Полная занятость, неполная занятость
Ветеран війни, відповідальний, дисциплінований, швидко навчаюся. Після поранення розвиваюся в IT та AI-напрямку. Цікавлюся чат-ботами, нейромережами, автоматизацією та роботою з комп’ютером. Шукаю...
Еще 1 резюме этого кандидата
- Водій-міжнародник , Одесса, Киев, еще 2 города , 4 недели назад
Рассматривает должности: MEAL-менеджер, Менеджер з навчання, Менеджер з навчання персоналу, еще 1 должность
Скрыто, 50 лет, Одесса
НАТАЛІЯ РИБКА Менеджер з навчання персоналу | Фахівець з навчання дорослих | Методист Контакти Телефон: Email: LinkedIn: ПРОФЕСІЙНИЙ ПРОФІЛЬ Фахівець із багаторічним досвідом навчання дорослих...
Рассматривает должности: Специалист по мониторингу, Завсклад, Комірник
Владислав Ветеран Одесса
- Зав. складом, Цитрус, 1 год 10 месяцев
Рассматривает должности: Спеціаліст з моніторингу, Психолог, Менеджер проєктів, еще 3 должности
Валентина, 49 лет, Одесса
ВАЛЕНТИНА КАЛМИКОВА ПРОЕКТНИЙ МЕНЕДЖЕР ПРО МЕНЕ ДОСВІД РОБОТИ Фахівчиня з понад 10-річним досвідом у громадському секторі. Працюю в напрямках MEAL, управління Enumerator MEAL проєктами та захисту...
Еще 3 резюме этого кандидата
- Фахівець з MEAL , Одесса, 1 месяц назад
- Регіональна координаторка , Одесса, 1 месяц назад
- Менеджер проектов , Одесса, 1 месяц назад