Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Євген

Керівник філії, 40 000 грн

Рассматривает должности:
Керівник філії, Директор підприємства, Маркетинговий директор, Комерційний директор, Керівник проєкту, Начальник відділу продажу, Керівник відділу продажу
Вид занятости:
полная, неполная
Возраст:
42 года
Город проживания:
Кропивницкий
Готов работать:
Киев, Кременчуг, Кропивницкий, Одесса, Черкассы

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Опыт работы

Директор підприємства

с 08.2008 по 06.2022 (13 лет 11 месяцев)
Світ іграшки, Кропивницький (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

ТРОХИ ПРО СЕБЕ!
- У 2005 їздив працювати у Київ, Працював у Клінінговій компанії десь півтора роки, потім подався у охорону агро-поля, потім перейшов в мережу продуктових магазинів. Далі працював рік чи два в роздрібних продажах.

- У 2008 році, поїхав у Одесу і домовився з імпортерами про дістрибуцію в своєму регіоні. На цих домовленостях із нуля за 4-5років збудував гуртову B2B компанію, вчив все що було можно: бухгалтерія, менеджмент, ціноутворення, маркетінг. Підбирав потроху людей. Об'їздив весь регіон і усі міста і села як торговий. Самі із другом таскали коробки і їздили на маршрутках до кліентів. Бо не було машини перший рік.

- У 2012, Один з перших запустив оптовий інтернет сайт і в мене стало більш ніж 5000 активних кліентів по Україні. На той момент в наявності було багато товару і працювало більше 30 працівників.
Став дистрібутором в двох регіонах.
Відкрив 3 роздрібних магазини. Зробили своє виробництво дерев'яної продукції. Пробував імпорт дитячого одягу з Турції та ігрові консолі з Китаю. 13 років займався гуртовими продажами, але Гуртовий склад закрив у 2022році.

- У 2019-2021 Орендував будівлю 1200м2, зробив ремонт, заліз у кредитні програми та запустив великий комплекс у центрі міста, але прийшов коронавірус і комплекс прийшлося закрити.Людей нема, аренда, зарплати і т.д.

Постійно навчаюся маркетинг, фінанси, реклама, ші.
Займаюся продажами та маркетінгом, ОЛХ, інстаграм, тікток. Продаємо новобудови, будинки, будівельні послуги. Співпрацюю з будівельними компаніями, бригадами.
Маю вільний час, шукаю те що для мене.
Є свій портал нерухомості
Є своя невелика команда 3-5 людей
Є Я)!

Образование

ККННПК

Фінанси, програмування, Кропивницький
Высшее, с 2002 по 2007 (5 лет)

Дополнительное образование и сертификаты

все життя

Знания и навыки

  • Управлінські навички
  • Уміння аналізувати
  • Ведення переговорів
  • Продаж B2B
  • Побудова відділу продажу

Знание языков

  • Украинский — свободно
  • Английский — средний
  • Турецкий — начинающий

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: