Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
 • PRO

Оксана

Керівник адміністративно-господарського відділу

Занятость:
Полная занятость.
Возраст:
42 года
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон , эл. почту и Facebook.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Опыт работы

Керівник господарського департаменту

с 09.2015 по 12.2022 (7 лет 3 месяца)
Фітнес клуб Sport Life, Київ (Краса, фітнес, спорт)

Управління обслуговуючим персоналом у фітнес центрі понад 40 співробітників (клінери, різноробочі, адміністратори рецепцій, видачі текстилю, гардеробники). Обслуговування таких локацій: тренажерний зал, сквош корти, арена з трибунами, студії групових занять. Також СПА центру (хаммами, лазні, басейни, сауни, джакузі масажні кабінети), салону Краси,бари. Контроль якості прибирання всього комплексу. Контроль, рівень обслуговування рецепцій, видачі текстилю.
Пошук, підбір та навчання співробітників. Складання технологічних карт з клінінгу, посадових інструкцій, інструкцій з навчання персоналу. Проведення щоденних аудитів, контроль якості чистоти. Керувала всім клубом, під час відсутності безпосереднього керівника (відрядження, відпустки...).

Адміністратор торгового залу, керуюча магазином

с 07.2007 по 06.2011 (3 года 11 месяцев)
ТОВ "Грінполь", Київ (Роздрібна торгівля)

Адміністратор - організація та контроль роботи персоналу магазину, організація та участь в інвентаризаціях, переобліках, переоцінках, контроль та організація роботи з наведення чистоти та порядку в торговому залі, на складі та прилеглій території. Робота з первинною документацією, формування актів звірення з клієнтами та постачальниками, робота з банківськими та касовими документами. Робота у програмі 1С.
Керуючий магазином. Підбір та навчання персоналу. Товарознавство, стандарти та технічні умови на товари, основні їх властивості, якісні характеристики; організація складського господарства, умови зберігання та транспортування товарів; асортимент і номенклатуру своєї продукції; структура управління, права та обов'язки працівників та режим їх роботи; правила та методи організації обслуговування покупців.

Образование

Національна академія внутрішніх справ

Право, Київ
Высшее, с 2002 по 2008 (6 лет)

Дополнительное образование и сертификаты

Школа фотографії

Шість місяців

Знания и навыки

 • Самомотивація
 • Управління персоналом
 • Уміння аналізувати
 • Ведення переговорів
 • Стратегічне планування
 • Управлінські навички
 • Відсутність шкідливих звичок
 • Доброзичливість
 • Організованість
 • Користувач 1С
 • Самостійне прийняття рішень

Знание языков

Украинский — свободно

Дополнительная информация

Високі моральні принципи та самоорганізація, здатність швидко орієнтуватися у складних ситуаціях, психічне та фізичне здоров'я, відсутність шкідливих звичок, урівноваженість, доброзичливість, здатність створювати робочий колектив із сприятливою для роботи психологічною атмосферою. Маю успішний досвід запуску та реалізації проектів, управління людськими та матеріальними ресурсами, володію навичкою спілкування з людьми високого соціального статусу.

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: