Сохранить подходящие вакансии стало проще и удобнее

Резюме от 20 января 2019 PRO

Кацика Ігор Юрійович

Економіст-фінансист, 10 000 грн

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Возраст:
42 года
Город:
Ичня

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Провідний економіст

с 05.2008 по 06.2010 (2 года 1 месяц)
ДП ДАК "Хліб України" "Ічнянське ХПП", (приймання, обробка, зберігання та переробка с/г культур)

1.Керував науково-економічним та організаційно-економічним забезпеченням діяльності підприємства.
2.Розробляв і організував впровадження заходів щодо підвищення продуктивності, ефективності та рентабельності виробництва, якості продукції, зниження собівартості, забезпечення зростання продуктивності праці, досягнення ефективних результатів за умов раціоналізації витрат матеріальних, трудових і фінансових ресурсів.
3.Координував діяльність економічних підрозділів підприємства щодо складання перспективних планів роботи в умовах конкуренції згідно з укладеними господарськими договорами, розробки поточних планів з необхідними обгрунтуваннями і розрахунками, організаційно-технічних заходів з удосконалення господарського механізму, економічної діяльності, виявлення і використання резервів виробництва.
4.Сприяв підвищенню обгрунтованості економічних розрахунків, установленню планових показників на основі прогресивних техніко-економічних нормативів матеріальних і трудових витрат з урахуванням досягнень науки і техніки, організації виробництва та праці.
5.Забезпечував суворе додержання режиму економії матеріальних, трудових і фінансових ресурсів на усіх напрямах господарської діяльності підприємства.
6.Організовував розробку раціональних форм первинної планової, облікової та звітної документації, яка застосовується на підприємстві, а також бере участь у впровадженні автоматизованих систем управління і обчислювальної техніки для проведення економічних розрахунків у галузі планування, обліку і аналізу господарської діяльності.
7.Організовував проведення комплексного економічного аналізу і оцінки наслідків виробничо-господарської діяльності підприємства та його підрозділів, розробку заходів щодо використання внутрішньогосподарських резервів, проведення атестації та раціоналізації робочих місць.
8.Брав участь у розробці та впровадженні заходів з поліпшення економічних показників роботи підприємства (щодо обсягу виробництва, підвищення продуктивності праці, зниження собівартості продукції, збільшення прибутку тощо), в реалізації прогресивних форм і методів економічної роботи.
9.Контролював своєчасність подання звітів про результати економічної діяльності у відповідні органи і сам їх подавав.


Образование

Національний аграрний університет

Економічний, Фінанси і кредит, Київ
Высшее, с 09.1993 по 06.1998 (4 года 9 месяцев)


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Досвідчений користувач з досвідом програмування


Знание языков

  • Украинский — свободно
  • Русский — свободно
  • Английский — средний

Дополнительная информация

Ділові якості: добре навчаюсь, коммунікабельний, кмітливий, володію високою культури спілкування, тактичний, відповідальний, пунктуальний, дисциплінований, акуратний, уважний, грамотний, маю високий энтузіазм и витримку, високі аналитичні здібності, проявляю оперативність у вирішеннні питань, вміння працювати в команді, надійний, інициативний, енергічний, напористий, витривалий, целеспрямований і володію прагненням до перемоги.

Інвалід ІІІ групи (довічно), але якщо потрібно, то можу легко отримати і ІІ групу.

Skype для зв'язку: katsyka1


Сохранить в отклики Уже в откликах
Резюме в категориях
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: