Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Руслан Ветеран 

Customer support specialist, 30 000 грн

Возраст:
35 лет
Город проживания:
Львов
Готов работать:
Удаленно

Контактная информация

Соискатель указал телефон , эл. почту и LinkedIn.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Опыт работы

Помічник начальника об'єднаної вогневої підтримки

с 10.2024 по 11.2025 (1 год 2 месяца)
Збройні сили України, Покровськ (Сили оборони)

Надання аналітичної підтримки командиру підрозділу, координація комунікації між підрозділами та контроль виконання завдань

Мережевий адміністратор

с 12.2020 по 01.2022 (1 год 2 месяца)
AEGEE-Europe, Дистанційно (Неприбуткові, благодійні та громадські організації)

Мережева Комісія слугує містком між місцевими осередками AEGEE-Europe та європейським рівнем, підтримуючи контакт та допомагаючи їм за потреби, забезпечуючи необхідними знаннями та ресурсами.

Як Мережевий Комісар, я був відповідальним за місцеві осередки у ввіреній мені зоні, допомагаючи їм у вирішенні їхніх питань та інформуючи їх про організаційні питання AEGEE-Europe. Я відповідав за понад 20 місцевих осередків по всій Європі та керував двома командами з кількох підлеглих, а також координував роботу Мережевої Комісії в цілому як її віце-спікер.

Контент-менеджер

с 07.2020 по 05.2021 (11 месяцев)
AEGEE Eastern Partnership+ Project, Дистанційно (Неприбуткові, благодійні та громадські організації)

Проєкт AEGEE «Східне партнерство+» посилює вплив молоді у формуванні сильного громадянського суспільства у Східній Європі та Південному Кавказі.

Як член команди проекту AEGEE «Східне партнерство+», я відповідав за розробку та реалізацію контент-стратегії в різних соціальних мережах та електронній пошті для підвищення обізнаності про цілі та події програми.

Голова представництва

с 06.2019 по 09.2020 (1 год 4 месяца)
AEGEE-Lviv, Львів (Неприбуткові, благодійні та громадські організації)

Президент виконує представницькі функції організації у відносинах з владою та бізнесом, керівну операційну функцію
Організував та взяв участь у 9 міжнародних культурних обмінах
Підвищив кількість членів НГО до 50 осіб
Оновив та переклав на англійську статут

Перекладач англійської

с 03.2014 по 07.2021 (7 лет 5 месяцев)
фріланс, Львів (Приватні особи)

Виконав понад 100 завдань з перекладу між українською, російською, англійською та італійською мовами.
Переклав документи, включаючи адміністративні документи, особисті документи та письмове листування.

Образование

ЛНУ ім. І.Франка

Міжнародні відносини, Львів
Высшее, с 2008 по 2013 (5 лет)

Бакалавр та магістр міжнародних відносин, перекладач

Знания и навыки

  • Пунктуальність
  • Монтаж коротких відео
  • Переклад текстів
  • Переклад з англійської
  • Старанність

Знание языков

  • Английский — продвинутый
  • Итальянский — средний
  • Французский — начинающий
  • Немецкий — начинающий

Инвалидность

Третья группа.
Поранення шиї пов'язане з захистом Батьківщини. Не дуже можна підіймати важке

Дополнительная информация

Хобі:
Читати книги (не художні)
Вчити мови
Колекціонувати українські мальописи
Грати у відеоігри

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: