Резюме от 15 октября 2018

Клюс Сергей Владимирович

Юрисконсульт (торги, тендер)

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Возраст:
37 лет
Город:
Николаев (Николаевская обл.)
Готов переехать в:
Другие страны

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

ПІБ. Клюс Сергій Володимирович

Ел. пошта: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»), тел. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Дата народження:19.03.1981р.н.

Сімейний стан:Одружений, двоє дітей.

Адреса: Миколаївська обл.. Жовтневий район с. М-Погорілово
вул.. Ольшанського, 16
Освіта:вища – Херсонський державний аграрний університет 1998-2003рр.

Спеціальність:економіст (спеціаліст), правове забезпечення АПК (молодший спеціаліст )

Досвід роботи:
грудень 2017 - по данний час - юрист ТОВ "ВЕУ" (сфера діяльності: енергетика)

Основні обов’язки: підготовка та аналіз господарських договорів,
представництво інтересів товариства в державних органах та приватних установах, супроводження процедур оформлення речових прав на земельні ділянки, супроводження процесу при реалізації проектів на стадії оформлення дозвільних документів.

березень 2014 - грудень 2017 - юрисконсульт ПрАТ "БК "Житлопромбуд-8" (сфера діяльності: будівництво)

Основні обовязки: забезпечення юридичної підтримки підприємства та юридичний супровід господарської діяльності. Підготовка документів на конкурсні торги (тендер), робота з Прозорро. Аналіз вхідних і підготовка вихідних юридичних документів (запитів, претензій, листів, відповідей і т.д.). Ведення претензійно-позовної роботи - підготовка претензій та позовів, представництво інтересів підприємства в судах різних інстанцій, робота з виконавчими службами. Розробка корпоративних рішень (ПП, ТОВ, АТ), робота з державними реєстраторами (реєстрація підприємств, внесення змін до установчих документів та ін.). Супроводження процедур відведення та зміни цільового призначення земельних ділянок, оформлення право установчих документів на землю, робота з нотаріальними контрами.

листопад 2016 - листопад 2017 - інженер з охорони праці ТОВ "Миколаївбудавто" (сфера діяльності: автотранспорт)

Основні обовязки: Розробка, складання і підтримка в актуальному стані документації з охорони праці. Організація навчання відповідальних осіб підприємстві з питань охорони праці та пожежної безпеки. Проведення вступних інструктажів з ОП, контроль періодичних інструктажів.

жовтень 2011 – лютий 2014 – юрисконсульт ТОВ «Вітряний парк Очаківський» (сфера діяльності: енергетика).

Основні обов’язки: підготовка та аналіз господарських договорів,
супроводження митного оформлення товарів, реєстрація товариств, внесення змін до установчихдокументів товариств та їх реєстрація, корпоративне право, представництво інтересів товариства в державних органах та приватних установах, супроводження процедур відведення та зміни цільового призначення земельних ділянок, оформлення право установчих документів на землю, супроводження процесу при реалізації проектів на стадії оформлення, взаємодія з проектними організаціями, органами Держземагенства, місцевими органами влади, супроводження процесу будівництва, реєстрація прав власності та похідних права, робота з нотаріальними конторами.

листопад 2008р. – жовтень 2011 – заступник директора Ленінського
районного центру зайнятості м. Миколаєва (соціальна сфера)

Основні обов’язки: координація та організація роботи центру, контроль діяльності підпорядкованих відділів, аналіз та планування, виконання планових показників, забезпечення та контроль своєчасної підготовки та подання звітності щодо роботи центру зайнятості за встановленими формами, прийом громадян та представників ПОУ з питань підбору персоналу, організація зустрічей громадян з роботодавцями, аналіз ринку праці та визначення його перспектив, організація фінансово- господарської діяльності відповідно до регламентованих документів (складання бюджетної програми, її захист та затвердження вищестоящим органом, контроль виконання бюджетної програми, дотримання фінансової дисципліни, підготовка відповідних звітів), представництво інтересів організації.

березень 2004р. – листопад 2008р. – головний спеціаліст- юрисконсульт Ленінського районного центру зайнятості м. Миколаєва
Основні обов’язки: претензійно-позовна робота, представництво
інтересів в судах загальної та спеціальної юрисдикції, договірна робота, ін.

Додаткові дані:приймав участь в розробці та реалізації проекту будівництва об’єктів альтернативної енергії в Миколаївській та Херсонскій областях, проекту з будівництва повітряної лінії електропередач 35 кВ та 150 кВ протяжністю 22 та 27 км., урівноважений, цілеспрямований, швидко навчаюсь, самостійне планування роботи, робота з великими обємами інформації, практичний досвід правового супроводження декількох підприємств, ПК користувач, водійське посвідчення кат.В, власне авто.
Окремо щодо освіти - вищої юридичної освіти не маю (молодший спеціаліст).


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: