Резюме от 9 ноября 2018 PRO

Красюк Руслана Василівна

Юрисконсульт, 10 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
39 лет
Город:
Кропивницкий (Кировоград)

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Юрисконсульт

с 06.2015 по наст. время (3 года 5 месяцев)
ПАТ"Національна суспільна телерадіокомпанія України" /філія ПАТ"НСТУ""Кіровоградська регіональна дирекція", Кропивницкий (Кировоград) (СУСПІЛЬНЕ ТЕЛЕРАДІОМОВЛЕННЯ (державне підприємство- юридична особа публічного права))

Закриття діяльності установи внаслідок реорганізації шляхом приєднання та перетворення.Захист інтересів установи у судах,участь у тендерних процедурах-член кмітету з конкурсних торгів(переговорна процедура, відкриті торги-послуги охорони,ремонту автотранспорту,закупівля бензину (код ЄДРПОУ [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») для аналізу системи прозоро )скарги не надходили, наявний сертифікат про проходження навчання - 2017рік., постійна ,господарська та договірна робота ( через реєстрацію в ГУДКСУ у Кіровоградській області, консультаційна діяьність, переоформлення та реєстрація уставних документів, оформлення землі та майна ін.переведена на посаду провідного юрисконсульта з 18.12.2017року.
Проведення консультацій щодо масового скорочення працівників філії(член комісії) (76чол). ін.Подяка Держкомітету телебачення і радіомовлення України за сумлінну працю та професіоналізм на етапі реформи телемовлення в нашій державі 2016р..

З 06.2015 по 01.2017 (1 год 7 месяцев)Реорганізація
Національна телекомпанія України/ Філія Національної телекомпанії України "Кіровоградська регіональна дирекція", Кіровоград (господарська діяльність, тендерні процедури, представництво та захист інтересів в судах, медійні послуги (реклама,в т.ч. політична))

06.2015 по 09.2015 (3 месяца)реорганізація
Кіровоградська обласна державна телерадіокомпанія реорганізація та приєднання до Національної телекомпанії України, Кіровоград (господарська,тендерна, медійна (рекламна) ін.)
Повне закриття державної установи,всі передбачені зак-вом заходи: перевіряючі органи, фонди, податки,архів, реєстраційна служба,закриття рахунків, передавальний акт і т.д.

Провідний юрист

с 09.2000 по 08.2014 (13 лет 11 месяцев)
Кіровоградський медичний коледж,ТОВ"Алма-трейд"-опт. ,ВАТ"Кіровоградський ливарний завод-санація підприємства (банкротство)"", Кіровоград (правова діяльність - представництво ...)

Розгляд та висновки найрізнітнішихз трудових спорів, договірна робота (господарська діяльність закладу по комерційним надходженням коштів, купівля та поставка продукції в їдальню від оптових постачальників (1500 студентів), укладення договорів, контроль за їх вконанням, договори підряду, трудові угоди, контракти зі студентами.контроль);
- підготовка та участь у засіданнях комісії обласної ради по договорам оренди примішення за участю голови обласної ради, укладення договорів оренди, контроль;
- претензійно -позовна робота, звернення з різних питань у державні установи, опротестування висновків перевірок всіх державнх контролюючих структур ( пожежної інспекції, захисту прав споживачів, держенергонагляду, архітектури, санепідемстанції, екології, ін.)
- зміни в установчі документи, розробка та реєстрація статуту, колективного договору, правовстановлюючих документів при зміні керівництва, узаконення землі ін.
Представництво інтересів закладу в судах. Підготовка та подання матеріалів про відкриття кримінальної справи, підтримання обвинувачення за фактом розкрадання грошових коштів у особливо великих розмірах, висновки про звільнення за неналежне виконання посадових обов язків, втрату довіри працівників
- підготовка та представництво інтересів закладу в судах загальної юрисдикції про стягнення боргу, виселення з гуртожитків недобросовісних мешканців ін,
- Проходила навчання та була членом тендерного комітету, укладення тендерних договорів, розгляд скарг, відповіді.


Образование

Прикарпатський ун-т ім.В.Стефаника

Юридичний, спеціальність правознавство, Івано-Франківськ
Высшее, с 09.1996 по 06.2001 (4 года 9 месяцев)

1.Пройшла навчання та отримала посвідчення водія - 25.02.2015 року катег. В.
2.Викладач основ правознавства, охорони праці у вищому навчальному закладі (5 років) за сумісництвом, атестована у 2013 році, присвоєна кваліфікаційна категорія- спеціаліст другої категорії-викладач.
3. З 2002 року по 2011 рік 5 раз проходила навчання та курси підвищення кваліфікації, отримала свідоцтво - спеціаліст тендерних процедур.


Профессиональные и другие навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Високий
  • Оперативность, работа на результат,строссоустойчивость.. (16 лет опыта)
    Продвинутый, использую в настоящее время.

Дополнительная информация

Имея высокие профес.навыки, в том числе и в сфере бухгалтерского учета и экономики, кадровой работы, владею отличной консультирующей информацией и могу приносить большую пользу компании, которая ценит сотрудников...Не заносчивая, но ищу работу с достойной зароб.платой.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: