Резюме от 12 ноября 2018

Мірошниченко Тетяна Ярославівна

Психолог, 5 000 грн

Неполная занятость.

Возраст:
41 год
Город:
Ровно

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Мірошниченко Тетяна Ярославівна

Тел.[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
e-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Ціль:
Маю досвід, бажання і натхнення працювати з дітками дошкільного віку в напрямку їх всебічного розвитку,щоб заповнити прогалини, яких не вистачає в емоційному та інтелектуальному розвитку.
Освіта:
Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Дошкільне виховання і практична психологія», отримала повну вищу освіту і здобула кваліфікацію спеціаліста (вихователь, практичний психолог у закладах освіти).
Додаткова освіта:
У 2012 році проходила тренінг по арттерапії і курси підвищення кваліфікації в інституті післядипломної педагогічної освіти. Займаюсь самоосвітою, в найближчих планах - відвідання ряду тренінгів в плані професійного росту та самовдосконаленню.
Досвід роботи:
З 2003 року працювала в дошкільному закладі практичним психологом, де проводила діагностичну і корекційну роботу з розвитку психічних пізнавальних процесів (увага, уява, пам’ять, мислення) дітей дошкільного віку. Дітям молодшого дошкільного віку особливу увагу приділяли розвитку дрібної моторики рук, а старшим дошкільникам – рівню їхньої готовості до школи (і не лише інтелектуальної). В дитсадку приймала безпосередню участь у підготовці і проведенні дитячих свят та розваг. Часто працювала з дітьми на місці вихователя. Паралельно півтора року проводила розвивальні заняття з дітками у приватній дитячій студії. Нещодавно звільнилась із дошкільного закладу,так як працювала там на тимчасовому місці.

Народилася 10.05.1977року, проживаю в м. Рівне, маю сім’ю, троє дітей.
Відповідальна, комунікабельна, швидко вчусь всьому новому. Здатна організовувати і проводити різноманітні заходи, вмію креативно мислити і завжди працюю на результат.
Сподіваюсь на новій роботі реалізувати свій творчий потенціал і отримати від цього гарний результат і неабияке задоволення.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: