Личные данные скрыты
Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/3978718/
Головний, заступник, бухгалтер, 25 000 грн
Контактная информация
Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.
Опыт работы
Головний бухгалтер
с 01.1995 по наст. время
(31 год)
Великий досвід з організації ведення бухгалтерського обліку на підприємствах різної форми власності та виду діяльності. Повне та якісне ведення всієї первинної документації в бухгалтерії . Здача різних видів податкових Декларації (ПДВ, Акциз, Податок на прибуток, Декларації по нерухомому майну та земельному податку). ЗЕД, сільське господарство ( рослинництво, тваринництво, переробка) , облік в торгівлі та на виробництві, облік ОЗ,НМА, ТМЦ,облік та списання ПММ,запасних частин, банківські та касові операції,операції з валютою, Клієнт-Банк, авансові звіти. Калькуляція собівартості продукції, товарів, робіт та послуг. Кадрове діловодство. Нарахування заробітної плати, лікарняних, відпускних працівникам та по договору ЦПХ. Здача фінансової , податкової звітності в контролюючі органи, та всієї звітності по заробітній платі.
Закриття рахунків бухгалтерського обліку як помісячно так і в кінці року.
Досвід оформлення кредиту в банківських установах
Образование
Університет
Спеціаліст з обліку та аудиту, Черкаси
Высшее, с 2004 по 2009 (5 лет)
КНУ
Облік в торгівлі, Київ
Высшее, с 1988 по 1993 (5 лет)
Знания и навыки
- MS Excel
- MS Word
- M.E.Doc
- MS Office
- Користувач Internet
- MS PowerPoint
- Internet Explorer
- Opera
- Mozilla Firefox
- Соната
- Adobe Photoshop
- Google Chrome
- FreeZvit
- Ведення звітності
- Досконале знання бухобліку. Досвід більше 24 р
- Досвідчений користувач:1С 7.7,8.2 ,M.E.Doc,IFIN,EDZV,Ел кабінет
- 1С:Бухгалтерія
- BAS Бухгалтерія
- FREDO Звіт
- Клієнт-Банк
Знание языков
Украинский — свободно
Инвалидность
Третья группа.
моя хвороба на роботу бухгалтера не впливає
Дополнительная информация
Досвід веденння одночасно декількох підприємств.
Особисті якості:
Відповідальна, пунктуальна, усидчива, комунікабельна, кмітлива, швидко сприймаю інформацію на навчаюся.
Похожие кандидаты
-
Заступник головного бухгалтера
Смела -
Аудитор, керівник, головний бухгалтер
35000 грн, Смела, Киев, Черкассы -
Заступник керівника з виробництва
Смела, Черкассы -
Заступник головного інженера
50000 грн, Смела, Днепр , еще 6 городов -
Бухгалтер
Смела, Черкассы, Удаленно