Резюме от 13 января 2019

Нечепуренко Ирина Владимировна

Специалист бизнеса физических лиц

Полная занятость.

Возраст:
36 лет
Город:
Павлоград

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Нечепуренко Ірина Володимирівна
36 років ,м. Павлоград

Освіта:
1999р.-2001 р. Дніпропетровській технолого-економічний технікум ,спеціальність «товарознавство та комерційна діяльність» .
2014 р. по 2016 р. Бердянський університет менеджменту і бізнесу ,економічний факультет спеціальність «Маркетинг»
Досвід роботи :
з 2007 КБ "ПриватБанк", м. Павлоград ,кредитний експерт
Консультація клієнтів з питань кредитування; Оформлення кредитних договорів; Кредити(споживчі кредити). Розповсюджувала рекламу продуктів банку, крос продажи

З 2008р. по 2011р. ООО Вітмарк –Україна , бухгалтер-касир. Прийом і обробка первинної документації, контроль дебіторської та кредиторської заборгованості (проведення актів звірок з контрагентами).
з 2011р. по 2013р. ПАТ «ОТП банк» Перевірка, підготовка та збір документів для оформлення кредитів; фінансові консультації клієнтів та допомога в отриманні кредитів; формування заявок на отримання кредиту, ведення звітності та документації, контроль за рекламою.
з 2013 р. по теперішній час АТ «Укрсоцбанк» АТ «Альфа банк» провідний економіст
Працюю у відділенні банку .Надання інформації про продукти та послуги Банку існуючим та потенційним клієнтам; Повна ідентифікація клієнта; Консультація клієнтів з питань кредитування; Оформлення кредитних договорів; Оформлення та видача особистих, миттєвих, кредитних, зарплатних, пенсійних, студентських, соціальних карт ( MasterCard, VISA); Облік карт; Укладання договорів. Оформлення страхових продуктів: Розрахунок суми кредиту та розміру щомісячних платежів в рахунок погашення заборгованості, перевірка наявності необхідних документів; Відкриття, закриття та обслуговування поточних, ощадних, депозитних рахунків; Робота з картковими рахунками; Просування продуктів та послуг Банку з метою виконання поставлених кількісних та якісних завдань; Активне залучення нових клієнтів та розширення клієнтської бази; Віришення конфліктних ситуацій,.
Особисті якості:
Висока працездатність, умінням налагоджувати контакти, володію технологіями спілкування з клієнтами, комунікабельна, уважна, дисциплінована, презентабельна, наполеглива, відповідальна, орієнтована на результат. Активна життєва позиція.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: